ВИСТАВА «ДЕМО. ВПРАВИ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ»

Jam Factory Art Center презентує свою першу виставу, у фокусі якої є демократична система.

30 липня, 1 серпня, 2 серпня. 19:00
AIR Space, вул. Механічна 5

Команда осіб з різних міст і професій, з різним бекграундом і поглядами на суспільні процеси перевіряє демократичну систему у процесі створення вистави. Застосовуючи персональні досвіди та різноманіття позицій і поглядів ми тестуємо як працює спроба створити демократичний процес у такій невеликій але різноманітній спільноті.

ВИСТАВА

У просторі театру, що передбачає відкрите співіснування особистостей, постає питання, чи справді за цим процесом стоїть потреба створити спільноту, а чи, може, арену, на якій кожен і кожна виборює власне право на голос.

Ми маємо певне уявлення про те, що таке демократія, але вона ніколи не задовольняє нас повністю. Кожна ситуація конфліту стає викликом, перешкодою на шляху до консенсусу, до омріяної утопії, того впорядкованого саду, в якому наперед визначено місця для рослин потрібних і передбачено запобіжні заходи проти непроханих. А що як увійти в конфлікт як процес, що має потенціал зміни, формує радше локальні природні зв’язки та неуніверсальні розв’язання? Можливо тоді, озвучивши свої потреби і візії, вказавши на слабкі місця актуального порядку, нам вдасться переглянути світ, що виснажує, вичерпує і невпинно полює за новими утопіями на Землі та за її межами.

Виставу реалізували Jam Factory Art Center в рамках проєкту “Бренд. Демократія” у партнерстві з Освітнім центром з прав людини у Львові за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Harald Binder Cultural Enterprises.

КОМАНДА ПРОЄКТУ

Роза Саркісян
Роза Саркісян Режисерка перформансу
Йоанна Віховська
Йоанна Віховська Драматургиня
Люба Ільницька
Люба Ільницька Драматургиня
Богдан Грицюк
Богдан Грицюк Керівник проєкту

Схожі проєкти

2019 — now

The Black Box

"the black box" – це освітня програма зі сучасного театру, що поєднує у собі різні формати: лекції, публічні дискусії, воркшопи і розглядає театр у світовому, національному та локальному контекстах. Програма…

19 Події
UP