Вистава “Уроки музики”

У виставі “Уроки музики” зустрічаються троє жінок. Вони танцюють, розповідають історії, танцюють, шукають порозуміння, танцюють, вчаться одна від одної, танцюють, помирають, танцюють.  

2023-2024
2 Події
вул. Механічна 5

Запрошуємо на найближчі покази вистави 5, 6, 7 квітня

Квитки

Вистава “Уроки музики”

У виставі “Уроки музики” зустрічаються троє жінок. Вони танцюють, розповідають історії, танцюють, шукають порозуміння, танцюють, вчаться одна від одної, танцюють, помирають, танцюють. Серед них – справжні мати і донька, які намагаються поговорити про своє спільне минуле, переглянути процеси опіки, виховання і навчання, щоб підірвати приховані асиметричні мотиви домінації і покори.

Стосунки матері і дитини є сакралізованими в традиційних суспільствах і через те замовчуваними. У спільній грі акторки досліджують питання: чи можна, перестати продукувати образи традиційної системи? Чи здатна співзалежність трансформуватись в пристрасні акти творчості? Чи можливо звільнитись від фігури жінки, яку любиш понад усе? Звільнитись і знайти простір автономії та ніжності.

Об’єктом який формує взаємостосунки матерів і доньок тут виступає мистецтво, що є, водночас, актом упокорення й інструментом емансипації. На сцену виходить жінка у пострепродуктивному віці та своїм творчим актом підважує визначальну роль материнства, а професійні перформерки оголюють насильницькі механізми мистецького виховання. Втілюючи власний драматичний досвід, вони перевідкривають делікатність та турботу. Чи вдається авторкам вистави знайти відповіді на окреслені питання – не знаємо, але розважились вони справді добре.

На основі родинних та приватних міфологій Марії Сало, Оксани і Ольги Черкашиних.

Команда

Режисерка – Оксана Черкашина
Драматургиня – Люба Ільницька
Перформерки – Марія Сало, Ольга Черкашина, Оксана Черкашина
Композиторка – Олеся Оникієнко
Сценографка – Олена Турянська
Костюми – Олена Турянська, Юлія Рибка-Коваль
Cвітлохудожниця – Надія Дігалевич
Звукорежисер і технічний директор – Дмитро Чирик
Продакшн менеджер – Владислав Білоненко
Менеджерка проєкту – Марія Косійчук

Фото з прем'єри

Схожі проєкти

2019 — now

The Black Box

"the black box" – це освітня програма зі сучасного театру, що поєднує у собі різні формати: лекції, публічні дискусії, воркшопи і розглядає театр у світовому, національному та локальному контекстах. Програма…

19 Події
UP