Відвідати

Відкрийте для себе Jam Factory Art Center

Jam Factory Art Center – інституція сучасного мистецтва у Львові, яка організовує виставки, театральні, музичні, освітні та спільното орієнтовані проєкти. Простір знаходиться на території колишньої фабрики спиртових напоїв «Йозеф Кронік і син», де в радянський час виготовляли повидло. Територія артцентру простягається між трьома вулицями – Богдана Хмельницького, Механічною і Новознесенською, а площа складає 3410 квадратних метрів. 

Графік роботи*

Виставка “Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми”

 • Локація: виставковий хол та виставкові зали (вхід із фоє на території артцентру)
 • ПН – вихідний | ВТ-ПТ 12:00-20:00 | СБ-НД 11:00-20:00*
 • *3 грудня до 18:00

Вартість квитка

 • Повна вартість квитка – 150 грн
 • Пільгова вартість – 75 грн (для школярів/-ок, студентів/-ок, людей пенсійного віку*)
 • Безкоштовно – для дітей до 7 років, людей з інвалідністю, ветеранів/-ок, військовослужбовців/-иць, студентів/-ок Академій Мистецтв та коледжу ім. Трушa.
 • *ВТ – безкоштовний день для людей пенсійного віку.
 • Квиток можна придбати у виставковому фоє.

Історична виставка

 • Локація: другий поверх вежі
 • Графік роботи: ПН – вихідний, ВТ-НД 15:00-22:00
 • Вхід вільний

Тестовий графік роботи Jam Cafe і Jam Bar

 • Jam Cafe 12:00-22:00 (вхід із фоє на території артцентру)
 • Jam Bar 15:00-22:00 (третій поверх неоготичної вежі)
 • ПН – вихідний

*У графіках роботи можливі зміни, працюємо в тестовому форматі

Адреса

м. Львів, район Підзамче

Головний пішохідний вхід артцентру— вул. Богдана Хмельницького, 124

В’їзд на паркінг вул. Новознесенська, 5

AIR Space та Novo 1 вул. Механічна, 5

Мапа Артцентру

Загальна мапа

Простори артцентру

Виставковий Хол

Виставковий хол разом із виставковими залами у підвальних приміщеннях знаходиться у ревіталізованому просторі колишньої лікеро-горілчаної фабрики “Йозеф Кронік і Син”, де діє головна виставка артцентру “Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми”. Вхід у хол відбувається через фоє артцентру.

Виставковий хол

Вхід у фоє

Неоготична вежа

Неоготична вежа була збудована близько 1910 року та загалом має чотири поверхи. На першому розміститься крамничка, на другому – історична виставка про мікрорайон Знесіння, родину Кроніків та виробництво в радянський час. На третьому поверсі знаходиться Jam Bar та тераса, з якої відкривається панорама на Високий Замок.

Вхід у вежу

Авдиторія

Авдиторія – це простір, який простягається від вежі до чорного куба. Організовуємо тут дискусії, лекції, музичні та перформативні події. Вхід відбувається через вежу.

Авдиторія

Jam Cafe та Jam Bar

Jam Cafe – кафе артцентру, відкрите у партнерстві з мережею 23.ресторани

Європейсько-українські страви з азійськими нотами та сучасні подачі в інтерпретації шефині Анни Мельник та бренд-шефині мережі 23.Ресторани Олени Жаботинської.

Jam Bar – бар артцентру, який ми також відкрили у партнерстві з мережею 23.ресторани. Знаходиться на третьому поверсі давньої вежі з терасою та має особливу камерну атмосферу. Поруч з теплим каміном тут можна спробувати авторські коктейлі за мотивами вин.

 

Jam Cafe

Простір AIR Space

Air Space (artist-in-residence-space) – мультидисциплінарний простір, який об’єднує мистецьку майстерню для резиденцій із затишним подвір’ям для зустрічей та спілкування, що знаходиться за адресою вул. Механічна 5. Тут відбуваються виставки, репетиції, воркшопи, лекції, дискусії, кінопокази. Відкриття AIR Space відбулося у 2020 році. 

 

Інтер’єр простору AIR Space

Лекція освітньої програми the black box в AIR Space

Novo 1

Novo 1 —  це приміщення з достатньою площею та технічним забезпеченням для проведення різних подій: театральних вистав, кінопоказів, лекцій тощо. У підвалі простору знаходиться надійне укриття, яке активно використовується жителями району Підзамче. У радянський період будівля використовувалася як складське приміщення парфумерної фабрики. 

Додаткова інформація

Правила перебування на території

 1. Перебування в артцентрі у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння заборонено. Відвідувачі\ки, які порушують встановлений порядок, будуть змушені покинути територію артцентру.
 2. Під час повітряної тривоги потрібно обов’язково скористатися укриттями артцентру.
 3. Наші pet-friendly простори: територія комплексу, кафе та бар.

Інклюзивність

Територія артцентру, виставковий хол та Jam Cafe є інклюзивними для людей, які користуються кріслом колісним. Історичну вежу, на жаль, не вдалося реконструювати й адаптувати через статус пам’ятки архітектури. 

UP