Відвідати

Відкрийте для себе Jam Factory Art Center

Jam Factory Art Center – інституція сучасного мистецтва у Львові, яка організовує виставки, театральні, музичні, освітні та спільното орієнтовані проєкти. Простір знаходиться на території колишньої фабрики спиртових напоїв «Йозеф Кронік і син», де в радянський час виготовляли повидло. 

Графік роботи

Виставка “Пам’яті тої, що пам’ятає”

11 ТРАВНЯ – 8 ВЕРЕСНЯ 2024

Графік роботи: ПН – вихідний. ВТ-ПТ 12:00-20:00, СБ-НД 11:00-20:00*

*продаж квитків припиняється о 19:45.

Важливо! Під час відключень електроенергії виставка “Пам’яті тої, що пам’ятає” не працює. Артцентр належить до групи відключень 2.1. Дізнатися актуальний графік роботи щодня можна у сторіс в соцмережах або написавши нам. Дякуємо за розуміння!

Вартість квитка: 200 грн

Пільговий квиток вартістю 100 грн: для школярів/-ок, студентів/-ок, ВПО, людей пенсійного віку*

Безкоштовно: для дітей до 7 років, людей з інвалідністю, ветеранів/-ок, військовослужбовців/-иць, студентів/-ок Академій Мистецтв, коледжу ім. Трушa та львівських кафедр культурології

*ВТ – безкоштовний вхід для людей пенсійного віку

Історична виставка

 • Локація: другий поверх вежі
 • Графік роботи: щодня 12:00-20:00
 • Вхід вільний

Графік роботи Jam Cafe і Jam Bar

 • Jam Cafe 9:00-22:00
 • Jam Bar ЧТ-НД 15:00-22:00 (третій поверх вежі)
 • Ознайомитися з меню можна за посиланням
 • Бронювання столиків: +380678652323

*У графіках роботи можливі зміни

Адреса

м. Львів, район Підзамче

Головний пішохідний вхід артцентру— вул. Богдана Хмельницького, 124

В’їзд на паркінг вул. Новознесенська, 5

AIR Space вул. Механічна, 5

Зарядні станції для електроавто — вул. Механічна, 3

Мапа Артцентру

Загальна мапа

Простори артцентру

Виставковий Хол

Виставковий хол разом із виставковими залами у підвальних приміщеннях знаходиться у ревіталізованому просторі колишньої лікеро-горілчаної фабрики “Йозеф Кронік і Син”.

Виставковий хол

Вхід

Неоготична вежа

Неоготична вежа була збудована близько 1910 року та загалом має чотири поверхи. На першому розміститься крамничка, на другому – історична виставка про мікрорайон Знесіння, родину Кроніків та виробництво в радянський час. На третьому поверсі знаходиться Jam Bar та тераса, з якої відкривається панорама на Високий Замок.

Вхід у вежу

Авдиторія

Авдиторія – це простір, який простягається від вежі до чорного куба. Організовуємо тут дискусії, лекції, музичні та перформативні події. Вхід відбувається через вежу.

Авдиторія

Jam Cafe та Jam Bar

Jam Cafe – кафе артцентру, відкрите у партнерстві з мережею 23.ресторани

Скуштуйте тут європейсько-українські страви з азійськими нотами та сучасні подачі в інтерпретації шефині Анни Мельник та бренд-шефині мережі 23.Ресторани Олени Жаботинської.

Jam Bar – бар артцентру, який ми також відкрили у партнерстві з мережею 23.ресторани. Знаходиться на третьому поверсі давньої вежі з терасою та має особливу камерну атмосферу. Поруч з теплим каміном тут можна спробувати авторські коктейлі за мотивами вин.

Контакт для бронювання столиків: +380678652323

 

Jam Cafe

Простір AIR Space

Air Space (artist-in-residence-space) – мультидисциплінарний простір, який об’єднує мистецьку майстерню для резиденцій із затишним подвір’ям для зустрічей та спілкування, що знаходиться за адресою вул. Механічна 5. Тут відбуваються виставки, репетиції, воркшопи, лекції, дискусії, кінопокази. Відкриття AIR Space відбулося у 2020 році. 

 

Інтер’єр простору AIR Space

Лекція освітньої програми the black box в AIR Space

Novo 1

Novo 1 —  це приміщення з достатньою площею та технічним забезпеченням для проведення різних подій: театральних вистав, кінопоказів, лекцій тощо. У підвалі простору знаходиться надійне укриття, яке активно використовується жителями району Підзамче. У радянський період будівля використовувалася як складське приміщення парфумерної фабрики. 

Додаткова інформація

Правила перебування на території

 1. Перебування в артцентрі у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння заборонено. Відвідувачі\ки, які порушують встановлений порядок, будуть змушені покинути територію артцентру.
 2. Під час повітряної тривоги потрібно обов’язково скористатися укриттями артцентру.
 3. Наші pet-friendly простори: територія комплексу, кафе та бар. На виставку, концерти та вистави просимо приходити без домашніх улюбленців.
 4. Комерційні фотозйомки та фотосесії на території необхідно завчасно погоджувати на рецепції артцентру або онлайн у соцмережах. Вартість зйомки становить 500 грн/год або 1000 грн/год для весільних фотосесій. Оплату можна здійснити лише онлайн за офіційними реквізитами у форматі підтримки діяльності інституції.

Інклюзивність

Територія артцентру, виставковий хол та Jam Cafe є інклюзивними для людей, які користуються кріслом колісним. Історичну вежу, на жаль, не вдалося реконструювати й адаптувати через статус пам’ятки архітектури. 

Паркінг

Заїзд на паркінг відбувається з вул. Новознесенська, 5.

Тарифи паркінгу:

 • 30 хв/безкоштовно
 • 1 год/10 грн
 • 24 год/100 грн

Правила паркінгу:

 1. Починаючи з 31 хвилини вартість за кожну годину паркування – 10 грн.
 2. За втрату паркувального чека штраф – 200 грн.
 3. Тільки безготівкова оплата.
UP