Про нас

Візія

Jam Factory Art Center — інституція сучасного мистецтва, яка відіграє ключову роль у відображенні та презентації сучасних процесів в українському та міжнародному мистецтві й культурі, відкриваючи можливості для публічного діялогу.

Місія

Jam Factory Art Center – інституція сучасного мистецтва, яка осмислює виклики нашого часу і займає критичну позицію щодо глобальних і локальних процесів у суспільстві задля його підсилення та розвитку. Через виставки, театральні, музичні, освітні та спільното орієнтовані проєкти ми залучаємо людей до діялогу та збагачення їхнього досвіду і знань.

Цінності

Jam Factory Art Center є інституцією сучасного мистецтва. У нашому розумінні це означає бути активними в певному часопросторі, займати критичну позицію щодо суспільних глобальних і локальних процесів, а також презентувати й підтримувати митців і артпрофесіоналів, які виявляють активний соціяльний і політичний інтерес за конкретних обставин.

Відкритість

Ми радо вітаємо людей з різними досвідами та докладаємо зусилля для створення простору, де кожен і кожна почуватиметься комфортно та задіяно.

Якість

До кожного проєкту і програми ми залучаємо професійних дослідників/-иць, кураторів/-ок, експертів/-ок, митців і мисткинь, щоби створювати якісний досвід взаємодії з мистецтвом. 

Інклюзивність

Інклюзія, різноманітність, справедливість і доступність є нашими базовими цінностями. Ми постійно вдосконалюємось і прагнемо бути простором, де люди можуть вільно розмірковувати, творити, співпрацювати та спілкуватися задля створення більш інклюзивної та сталої культури.

Критична позиція

Jam Factory Art Center – це місце, де артпрофесіонали/-ки вільно виражають свою позицію та підважують усталені норми та переконання.

Відповідальність

Ми віримо, що мистецтво і творчість є універсальним досвідом, здатним висвітлювати виклики, з якими ми зіштовхуємося в наших локальних і глобальних спільнотах. Втілюючи соціяльно відповідальні проєкти та відстоюючи демократичні цінності, ми сприяємо розвитку громадянського суспільства, щоби творити більш справедливий світ.

Екосвідомість

Ми застосовуємо екологічні підходи у своїй діяльності, наприклад, мінімізуємо відходи, використовуємо відновлювальні джерела енергії та перевикористовуємо будівельні матеріяли. На території нашого простору можна підзарядити електромобіль, ми сортуємо відходи та бережемо папір й інші ресурси.

Команда

Наша проактивна команда – це рушійна сила роботи артцентру. З 2017 року ми втілюємо мистецькі, освітні та спільното орієнтовані проєкти сучасного мистецтва.


Партнери та мережі

Партнери

Мережі

FAQ

UP