Презентація напрацювань перформативної лабораторії

Запрошуємо на відкриту презентацію напрацювань перформативної лабораторії “Театр болю і [слово видалено як тригер]”

Запрошуємо на відкриту презентацію напрацювань перформативної лабораторії “Театр болю і [слово видалено як тригер]”, що проходила у серпні та жовтні у Jam Factory Art Center. Учасники й учасниці представлять напрацювання у форматі перформансів, акцій, work in progress етюдів.

Про перформативну лабораторію та покази

Впродовж двох тижневих сесій митці і мисткині з різних міст України зустрічаються в лабораторії, аналізуючи стан і спроможність театру вступати в реакцію з реальністю, що наповнена колективним та індивідуальним болем. Шляхом досліду та експерименту група випробовує різні перформативні форми, в центрі яких учасники/-ці вміщують власні тіла та досвіди.

Лабораторія присвячена процесуальному пошуку митців і мисткинь, що не передбачає створення фінального продукту. Тут ми даємо собі час і простір, щоб на практиці промацати тверді та крихкі зони усталених наративів і репрезентацій. Свої напрацювання у форматі перформансів, акцій, work in progress етюдів учасники/-ці представлять у відкритому показі.

Ментор(к)и другої сесії: Роза Саркісян – театральна режисерка і кураторка; Ярослав Футимський – художник, перформер і куратор.

Запрошуємо вас долучитися до переглядів!

UP