OPEN CALL ПЕРФОРМАТИВНА ЛАБОРАТОРІЯ “ТЕАТР БОЛЮ І [СЛОВО ВИДАЛЕНО ЯК ТРИГЕР]”

Відкриваємо Open Call для участі в перформативній лабораторії “Театр болю і [слово видалено як тригер]”

до 23 липня 2023
Львів, вул. Механічна 5

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

ПРО ЛАБОРАТОРІЮ

З 2014 року в Україні тривають дискусії про форми та інструменти мистецтва в роботі з темою війни, в яких практики/-ні, теоретики/-ні, реципієнти/-ки театру та інших мистецтв окреслюють засади художніх і документальних рефлексій про досвід війни. Ми прагнемо виділити простір для практичної праці у форматі лабораторії для професіоналів/-ок, які займаються режисурою, акторством, драматургією, театрознавством, щоб досліджувати інструменти роботи з темою спільного болю у перформативних мистецтвах. Під час двох тижневих сесій лабораторії, учасники і учасниці, спільно з менторками і лекторами/-ками, тестуватимуть художні форми роботи з темами спільного болю, маргіналізованих проблем, які витісняє домінуючий наратив війни та конкуренції досвідів. Участь в лабораторії передбачає відвідування майстеркласів і лекцій, індивідуальну та колективну експериментальну роботу над ідеями перформативних подій. Друга сесія лабораторії передбачає публічний показ коротких колективних перформансів, створених групами учасників і учасниць.

МЕНТОРКИ ЛАБОРАТОРІЇ:

Роза Саркісян — режисерка, кураторка

Люба Ільницька — драматургиня, кураторка, перекладачка

УМОВИ УЧАСТІ

До участі запрошуємо осіб, що професійно займаються театром і перформативними практиками (акторів/-ок, перформерів/-ок, режисерів/-ок, драматургів/-нь, що мають досвід праці в театрах та мистецьких проєктах, студентів/-ок театральних ВНЗ, театральних кураторів/-ок та дослідників/-ць театру). Незалежно від специфіки професійного досвіду, всі учасники братимуть участь у спільних практиках.

Подаючи заявку апліканти підтверджують готовність брати участь у програмі лабораторії в зазначені дати та години.

ДАТИ І ГРАФІК

Прийом заявок: до 23 липня, 23:59

Результати відбору учасників і учасниць будуть оголошені 24 липня

Перша сесія лабораторії триватиме з 2 до 8 серпня

Друга сесія відбудеться з 1 по 8 жовтня

Години роботи: щодня 10:00 – 17:30 з перервою, в один із днів лабораторії відбудеться додаткова лекція з 19:00 до 20:30

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Лабораторія проходитиме у Львові в Jam Factory Art Center.

За потреби, учасникам і учасницям з інших міст буде забезпечено проживання у Львові на час лабораторії та покриття витрат на проїзд в межах України.

UP