Команда

Наша проактивна команда – це рушійна сила роботи артцентру. З 2017 року ми втілюємо мистецькі, освітні та спільното орієнтовані проєкти сучасного мистецтва.

Історик зі Швейцарії, доктор філософії з історії та економіки Університету Берну. Основні напрямки наукових інтересів: історія Центрально-Східної Європи ХІХ-ХХ ст., Галичина в період Габсбургів, міста, медіа та публічна сфера в переході до модерності. Як підприємець і меценат у сфері культури заснував “Центр міської історії” (2004), Harald Binder Cultural Enterprises (2015), Jam Factory Art Center (2017).

Детальніше
Гаральд Біндер
Засновник артцентру

Відповідає за стратегію розвитку, розробку програм артцентру, менеджмент і розвиток інституції. Розробляла концептуальне створення та програмну діяльність артцентру. Вивчала культурологію, історію мистецтв, філософію і арт-менеджмент. Була учасницею міжнародних програм культурного менеджменту, культурної дипломатії та програм обміну. Захистила диплом з культурології у Львівському й Оттавському університетах. Навчається на програмі для керівників арт інституцій у DeVos Institute of Arts Management, University of Maryland. 

Детальніше
Божена Пеленська
Програмно-виконавча директорка

Відповідає за стратегічну розробку та впровадження бізнес-моделі артцентру, налагодження фінансового й управлінського обліку, операційних процесів, менеджмент команди. Тетяна була фінансовою директоркою Центру міської історії, здійснивши фінансовий супровід близько 100 грантових проєктів. Захистила сертифікат The ACCA Diploma in international Financial Reporting (2021) у ACCA та Financial Accounting Managerial decision making у DePaul University (2022). Завершила навчання на програмі Key Executive MBA в UCU Business School.

Детальніше
Тетяна Федорук
Операційно-виконавча директорка

Герберт Пастерк – дизайнер і технічний експерт з Австрії, який спеціалізується на старих будівлях і працював у різних країнах. Його власний офіс з дизайну, концепцій і управління проєктом розташований у Відні.

Детальніше
Герберт Пастерк
Керівник з будівництва та планування

Разом з Гербертом Пастерком відповідає за архітектурне вирішення і технічну реалізацію комплексу будівель артцентру, а також веде технічний супровід подій інституції. Працював архітектором у сфері містобудування, проєктував та реалізовував власні проєкти: від однородинних житлових будинків до дизайну інтер’єрів.

Детальніше
Левко Піджарий
Фахівець з адміністративно-господарських питань

Відповідає за організацію бухгалтерського та фінансового обліку артцентру.

Вивчала облік та аудит у ВТЕІ КНТЕУ. Працювала у приватній сфері головною бухгалтеркою, має досвід автоматизації та оптимізації облікових процесів, податкового планування, постановки та відновлення обліку, формування команди.

Детальніше
Римма Гладка
Головна бухгалтерка

Відповідає за розробку, кураторство та координацію артрезиденцій міжнародної платформи Magic Carpets і є співкураторкою фінальної виставки цієї платформи в програмі Tartu Capital of Culture 2024. Співзасновниця ГО “Центр PhotoCULT”, співорганізаторка міжнародних фестивалів і виставок, займалася промоцією фотографії через локальні та міжнародні проєкти й освітні програми. Сфери професійних зацікавлень: мистецькі проєкти з локальними спільнотами, міждисциплінарні проєкти.

Детальніше
Анна Гайдай
Менеджерка проєктів візуального мистецтва

Відповідає за розробку, кураторство та координацію проєктів візуального мистецтва: “Навігація”, “Навігація 2023” та “Artist in war”. Кураторка виставкових проєктів в Україні, Польщі, Словенії, Великій Британції, співзасновниця ГО “Культурний трафік”, працювала кураторкою у YermilovCentre, стажувалася в Peggy Guggenheim Collection у Венеції та працювала в команді Liverpool Biennial 2018.

Детальніше
Олена Касперович
Менеджерка проєктів візуального мистецтва

Відповідає за розробку, координацію та кураторство проєктів візуального мистецтва. Засновниця проєкту FOL’GA Street gallery, кураторка виставкових та освітніх проєктів в Україні, Ісландії, Латвії та ін. Працювала кураторкою у Nordic House Reykjavik. Сфери професійних зацікавлень: пошук нових інструментів для розкриття важливих для суспільства тем через мистецтво і максимальне залучення різних авдиторій на емоційному й інтелектуальному рівні.

Детальніше
Юлія Сапіга
Менеджерка проєктів візуального мистецтва

Театрознавиця і драматургиня. З 2022 року розробляє програму театральних проєктів та подій артцентру, відповідає за комунікацію з українськими та міжнародними партнерами та залучення митців і мисткинь до співпраці. Працювала керівницею літературно-драматичної частини театру ім. Леся Курбаса, викладала театрознавство в ЛНУ ім. І. Франка, а також брала участь у незалежних театральних проєктах.

Детальніше
Люба Ільницька
Кураторка театральних проєктів

Відповідає за організацію театральних проєктів. Має досвід роботи у менеджменті інклюзивних проєктів, брала участь у міжнародних театральних конференціях, стипендіятка Erasmus + програми “Cultural studies” в університеті Віадріна, а також акторка перформансу “Вісім коротких композицій про життя українців для західної аудиторії” в чеському театрі Archa.

Детальніше
Марія Косійчук
Менеджерка театральних проєктів

Відповідає за організацію всіх виробничих процесів театральних вистав, включаючи співпрацю з підрядниками, асистування на репетиціях і здійснення закупівель. Працював 3 роки в Театрі Лесі.

Детальніше
Владислав Білоненко
Продакшн менеджер перформативних проєктів

Відповідає за планування і реалізацію подій артцентру. Вивчала журналістику, видавничу справу та редагування, працювала у “Видавництві Старого Лева”. Має розмаїтий досвід в організації подій зі сфери культури: театральний фестиваль “Кіт Ґаватовича”, літературні вечірки у книгарні “Книжковий Лев”, кінопокази у “Кінопалаці” на Театральній, вінтажні маркети “Тлум і Крам”.Детальніше
Кристина Червінська
Організаторка подій

Відповідає за організацію роботи офісу й асистування у програмних і організаційних питаннях команди артцентру. Має досвід роботи та волонтерства у журналістиці, перекладацькій справі, фестивалі короткометражного кіно, адміністративному менеджменті та сфері обслуговування.

Детальніше
Анастасія Молоко
Менеджерка офісу

Відповідає за розробку та втілення комунікаційної стратегії артцентру. Вивчала міжнародну економіку, має досвід міжнародних стажувань і проєктного менеджменту команд.

Детальніше
Марія Швець
Старша комунікаційна менеджерка

Відповідає за комунікацію в соціяльних мережах і наповнення сайту. Вивчала культурологію в УКУ та історію мистецтва в ЛНАМ. Має досвід організації мистецького аукціону та волонтерства в різних культурних проєктах.

Детальніше
Юліана Чорна
Молодша комунікаційна менеджерка

Раніше в команді працювали

Іван Костик
Технічний адміністратор

Фінансова менеджерка

Лілія Бей
Фінансова менеджерка

Former project manager at Jam Factory Art Center

Софія Короткевич
Офіс менеджерка та організаторка подій

Former Theater Project Manager at Jam Factory Art Center

Богдан Грицюк
Менеджер театральних проєктів

Former Arts Project Manager at Jam Factory Art Center

Оксана Карповець
Менеджерка проєктів візуального мистецтва
UP