Клініка зцілення зламаного серця

Клініка зцілення зламаного серця це камерний імерсивний перформанс, в якому перформерки зустрічаються із обмеженою кількістю учасників/ць та діляться саморобними способами емоційної стабілізації через історії, фізичні практики, чуттєві досвіди тощо.

5-7 березня
1 Подія
Jam Factory Art Center, Авдиторія

Найближчі покази

Прем’єра перформансу “Клініка зцілення зламаного серця” відбудеться 5,6,7 березня в Jam Factory Art Center.

Квитки

Про перформанс

Що може запропонувати театр у ситуації, коли здається, що серце зламалося, а світ закінчився? Чи можливо “зцілити” мистецькими практиками? А якщо ні, то як підтримати?

Клініка зцілення зламаного серця це камерний імерсивний перформанс, в якому перформерки зустрічаються із учасниками/цями та діляться саморобними способами емоційної стабілізації через історії, фізичні практики, чуттєві досвіди тощо. Перформанс побудований як нелінійна серія практик для невеликої кількості відвідувачів, що відбуваються одночасно в декількох камерних “станціях”. На відміну від медичної царини, що націлена на лікування, у клініці зцілення зламаного серця йдеться про мистецьке дослідження близькості із іншим, яке фокусується на особистих способах турботи про себе в умовах сценографічної камерності.

Команда

Вікторія Миронюк авторка концепції та драматургиня

Даша Чечушкова, Вікторія Миронюк – візуальне рішення

Перформерки – Тетяна Шатілова, Наталія Мазур, Марина Наумчук, Софія Ленартович, Єпіфанова Аліса.

Текст – Тетяна Шатілова, Наталія Мазур, Марина Наумчук, Софія Ленартович, Єпіфанова Аліса та Вікторія Миронюк.

Композиторка – Анна Хвиль

Катерина Дрозд – дизайн постера

Влад Білоненко – продакшн менеджер

Марія Косійчук – проєктна менеджерка

 

Фото: Богдан Ємець

Схожі проєкти

2019 — now

The Black Box

"the black box" – це освітня програма зі сучасного театру, що поєднує у собі різні формати: лекції, публічні дискусії, воркшопи і розглядає театр у світовому, національному та локальному контекстах. Програма…

19 Події
UP