The Black Box

“The black box” – це освітня програма зі сучасного театру, що поєднує у собі різні формати: лекції, публічні дискусії, воркшопи та ін. і розглядає театр у світовому, національному та локальному контекстах. Програма має на мені посилити спроможність діячів та діячок театрального сектору в Україні, створюючи простір для навчання, обміну досвідом та комунікації.

28 Травня - 25 Листопада, 2019
7 Події
Jam Factory Infopoint Mekhanichna St./ 1, Lviv

“The black box” уособлює сучасний театральний простір. Загальновідомим є розуміння, що black box – це скриня, яку шукають після падіння літака, аби зрозуміти справжню причину катастрофи, проте фактично електронний блок, названий black box, – це не скриня, а корпус у формі кулі (або циліндра), і він не чорний, а кольору помаранчі. Ці два визначення і лягають в основу розуміння програми: сучасний театр, який може набувати будь-яких форм, незалежно від задекларованих та унормованих; форм, які іноді важко зрозуміти, але це єдина можливість вибудувати причинно-наслідкові зв’язки, аби зрозуміти його першопочаток і суть.

Завдяки цій програмі ми сподіваємося долучитися до творення нового покоління митців та мисткинь, культивуючи відкритість, самосвідомість, а також розвиваючи критичний підхід до театрального мистецтва.

Відеозаписи лекцій можна переглянути тут:

Лекція Ганни Улюри “Перші драматургині: чому їх так легко забули?”

Лекція Вероніки Склярової “Дно класичного театру. Що таке театр сучасний?”

Учасники та Учасниці

Майя Гарбузюк
Майя Гарбузюк
Вероніка Склярова
Вероніка Склярова
Ганна Улюра
Ганна Улюра
Люба Ільницька
Люба Ільницька
Надія Соколенко
Надія Соколенко
Олена Апчел
Олена Апчел
Лєнка Удовічки
Лєнка Удовічки

Координатор проєкту

Богдан Грицюк
Богдан Грицюк
UP