The Black Box

“The black box” – це освітня програма зі сучасного театру, що поєднує у собі різні формати: лекції, публічні дискусії, воркшопи та ін. і розглядає театр у світовому, національному та локальному контекстах. Програма має на мені посилити спроможність діячів та діячок театрального сектору в Україні, створюючи простір для навчання, обміну досвідом та комунікації.

28 Травня - до 2021
10 Події
Jam Factory Infopoint & AIR Space Mekhanichna St./ 3, Lviv

“The black box” уособлює сучасний театральний простір. Загальновідомим є розуміння, що black box – це скриня, яку шукають після падіння літака, аби зрозуміти справжню причину катастрофи, проте фактично електронний блок, названий black box, – це не скриня, а корпус у формі кулі (або циліндра), і він не чорний, а кольору помаранчі. Ці два визначення і лягають в основу розуміння програми: сучасний театр, який може набувати будь-яких форм, незалежно від задекларованих та унормованих; форм, які іноді важко зрозуміти, але це єдина можливість вибудувати причинно-наслідкові зв’язки, аби зрозуміти його першопочаток і суть.

Завдяки цій програмі ми сподіваємося долучитися до творення нового покоління митців та мисткинь, культивуючи відкритість, самосвідомість, а також розвиваючи критичний підхід до театрального мистецтва.

Відеозаписи лекцій можна переглянути тут:

Лекція Ганни Улюри “Перші драматургині: чому їх так легко забули?”

Лекція Вероніки Склярової “Дно класичного театру. Що таке театр сучасний?”

Координатор проєкту

Богдан Грицюк
Богдан Грицюк

Схожі проєкти

UP