FACE TO FAITH

Проєкт ЄС щодо питання віри в сучасному суспільстві

2020 - 2023
5 Події
Кельн, Куопіо, Львів, Модена, Прага, Тель-Авів, Варшава

Jam Factory Art Center є однією з семи інституцій-учасниць масштабного перформативного проєкту FACE TO FAITH (Обличчям до віри), а Львів одним із семи міст, де розгортатимуться події в межах організації проєкту.

1 вересня 2020 року розпочалась інтенсивна дворічна співпраця семи міжнародних театрів та фестивалів: ANTI – Contemporary Art Festival (Фінляндія), Divadlo pod Palmovkou (Чехія), Gesher Theater (Ізраїль), Jam Factory Art Center (Україна), Sommerblut Kulturfestival (Німеччина), Teatro Dei Venti (Італія) та Teatr Powszechny (Польща).

Через публічні конференції та театральні постановки ми вивчатимемо питання віри і її значення для суспільства сьогодні.  “Віра” як категорія постане у різних своїх виявах: від віри релігійної та соціальної до спіритуальної та віри політичної.

З цією метою ми запрошуємо митців та мисткинь, театральних експертів та експерток, а також представників з інших сфер творити нові перспективи, розповідати ще непочуті історії та розкривати невирішені конфлікти. Через міжнародний open-call ми шукаємо режисерів та режисерок, мистецькі колективи, перформерів та перформерок, які захочуть реалізувати свої найбожевільніші ідеї та небуденні концепти в рамках проєкту FACE TO FAITH. Кожна зі семи інституцій створює один перформанс, розроблений у діалозі з місцевими мешканцями та мешканками на основі культурного запліччя власної країни. Результатом проєкту стануть сім вистав на тему віри, які після прем’єри в Кельні, Куопіо, Львові, Модені, Празі, Тель-Авіві та Варшаві помандрують до інших міст.

Період творення вистави супроводжуватиметься трьома конференціями та іншими публічними подіями. Кінцевою мето задуму є спроба досягти розуміння поняття “віри” серед більшости  нашого суспільства. Ми з нетерпінням чекаємо початку цього особливого проєкту і сподіваємось, що Ти станеш його частиною. Ми переконані, що Ти будеш в захваті!

Проєкт FACE to FAITH співфінансується Програмою Креативна Європа від Європейського Союзу.

Команда Проєкту

Богдан Грицюк
Богдан Грицюк Менеджер проєкту
Люба Ільницька
Люба Ільницька Менеджерка проєкту
Марія Косійчук
Марія Косійчук Менеджерка проєкту

Схожі проєкти

2019 — now

The Black Box

"the black box" – це освітня програма зі сучасного театру, що поєднує у собі різні формати: лекції, публічні дискусії, воркшопи і розглядає театр у світовому, національному та локальному контекстах. Програма…

18 Події
UP