Мрії про Підзамче

Проєкт в рамках “Doing Things Together”, що відбувався у Львові та Мінську у 20162017 роках за участі сучасних митців з України, Швеції та Білорусі спільно з дітьми-мешканцями району Підзамче. Під час проєкту усі учасники та учасниці мали змогу долучитись до креативного процесу творення відео про тутешній район.

13–20 березня 2017
Mekhanichna St./ 1, Lviv
Jam Factory Infopoint

Поруч з приміщеннями “Фабрики повидла“ розпочалися майстерні з кіномистецтва для підлітків”, де працювали професійні команди митців зі Швеції, Білорусі та України. Цей проєкт “Кіномайстерня. Підзамче” – мав на меті відкрити цікаве і невідоме життя індустріального району Підзамче через призму сприйняття тутешніх підлітків. Діти змогли стати героями, режисерами або операторами кіно, пізнати секрети звукорежисури або ж пройти практику акторської майстерності. Це один із нових мистецьких проєктів, який відбувся біля приміщень Артцентру і мав на меті допомогти як мешканцям, так і усім містянам переосмислювати цей індустріальний район, а також активізувати місцевих мешканців через спільне долучення до креативного процесу.

Викладачами “Кіномайстерні. Підзамче” стали Сибріґ Доктер (Швеція), Шіда Шахабі (Швеція), Сергій Петлюк (Україна), Катерина Радченко (Україна), Софія Садовская (Білорусь), Базіль (Білорусь).

У суботу, 18 березня 2017 року у приміщенні біля “Фабрики повидла” (вул. Механічна, 1) відбулася презентація результатів тижневої роботи підлітків – інсталяції робіт, кіноперегляд та обговорення теми позитивних змін у середовищі за допомогою культурної інтервенції.

Викладачі

Сибріґ Доктер
Сибріґ Доктер Швеція
Шіда Шахабі
Шіда Шахабі Швеція
Сергій Петлюк
Сергій Петлюк Україна
Катерина Радченко
Катерина Радченко Україна
Софія Садовская
Софія Садовская Білорусь
Базіль
Базіль Білорусь

За участі та підтримки

Doing things together
Doing things together
Lava-Dansproduktion
Lava-Dansproduktion
Ÿ-Gallery
Ÿ-Gallery

Схожі проєкти

UP