Презентація фільму “Intermezzo” та артіст-ток Даші Чечушкової

Запрошуємо на подію мисткині Даші Чечушкової в рамках програми “Навігація 2023”

 

27 квітня

Фільм «Intermezzo» народився в рамках резиденції “Et in Arcadia Ego” в м. Кальярі під егідою Квадрієнналє ді Рома. Протягом двох місяців художниця кожного дня створювала та стирала малюнки в стерильному приміщенні закинутої фабрики табачних виробів. Кожен з малюнків у фільмі ілюструє подорож тривалістю в рік, що складається з епізодів прощання та повернення, перманентного стану розірваності життя між початком повномасштабного вторгнення та очікуванням перемоги.

«Intermezzo» — слово, запозичене з італійської, що позначає невеликий музичний твір, що виконується в перервах між актами трагедії чи опери, або ж просто «перерву» — «життя на паузі». Герой однойменної новели Михайла Коцюбинського тікає в кононівські поля у пошуках рівноваги та спокою, намагаючись подолати душевну втому. Для художниці з України короткострокове перебування на віддаленому італійському острові стає моментом переосмислення, що дозволяє хоча б ненадовго зупинитися й озирнутися на пережитий рік. 

Даша Чечушкова — мисткиня з Одеси, яка бере участь у програмі “Навігація 2023”. Вивчає теорію та історію мистецтва в НАОМА, у своїй практиці досліджує взаємозв’язок людей та навколишнього середовища за допомогою роботи з простором, зібранням сучасного народного фольклору у головний медіа — блокнот-щоденник, з якого виростає кімната-подія. 

UP