Екскурсія виставкою “Навігація 2023” від митців_кинь

Запрошуємо на авторську екскурсію від художників і художниць виставки “Навігація 2023.”
12 травня | 19:00

Про виставку

Продовжуючи свою мистецьку практику, об’єднуючись у співпраці, учасники і учасниці створили і представляють 9 проєктів, що розкривають їхній спосіб проживання війни на особистому рівні і як учасників більших і менших спільнот.
Митці і мисткині зустрічаються зі смертю, руйнуванням, неможливістю повернення додому чи в стан «до.» Втрата стану безпеки, дому, близьких людей – все це спонукає заново відповідати на питання, ким ми є. Художники відшуковують способи говорити про свої травми голосами звірів, понівечених полів, дивних створінь, природних і надприродних форм. Шляхом до спасіння тут стають збереження чуйності до себе і до живого світу навколо, здатності співчувати, зберігати пам’ять, віднаходити зв’язки і говорити про спільне.

***

Навігація – інтеграційна програма, ініційована Jam Factory Art Center, для митців і мисткинь, що переїхали до Львова після 24 лютого, 2022. Програма заходів покликана сприяти інтеграції в культурне й мистецьке поле Львова та професійному розвитку учасників і учасниць.

Учасниці_ки програми і виставки:

Юліана Алімова, Харків
Софія Билим, Харків
Надія Величко, Хрустальний/Харків
Маргарита Журунова, Вінниця
Богдан Локатир, Львів
Ірина Лоскот, Харків
Антон Малиновський, Миколаїв/Харків
Дар’я Молокоєдова, Краматорськ
Вікторія Телетьєн, Донецьк/Харків
Ілля Тодуркін, Маріуполь
Анна Черкас, Харків
Дарія Чечушкова, Одеса

***
Кураторки програми:
Божена Пеленська, Олена Касперович
Кураторка виставки:
Олена Касперович
UP