SWAP 2018 – Дана Венеція

SWAP – це програма мистецьких резиденцій, що відбувається за підтримки Британської Ради в Україні у співпраці з іншими мистецькими та культурними інституціями в Україні та за кордоном.

2018
Mekhanichna St./ 1, Lviv
Jam Factory InfoPoint

 Jam Factory Art Center є учасником програми з 2018-го року. Першою резиденткою Артцентру стала Дана Венеція.

“Дуже, дуже таємний клуб” – це проєкт мисткині Дани Венеції, зреалізований в рамках програми резиденцій та обміну SWAP – 2018. Для реалізації проєкту Дана вивчала контекст району Підзамче, знайомилася з його місцевими мешканцями та мешканками і в результаті створила короткометражний фільм з дітьми, що мешкають в околицях Підзамча. 

Роботи Дани Венеції здебільшого кінематографічні і досліджують різні межі того, що є фактом, а що– вигадкою. Дана, розкриваючи тонкі та крихкі моменти через життя місцевих мешканців та мешканок,  залучає цих людей  до рефлексії на тему власної ідентичності та сенсу  їхньої належності до будь-чого, ставлячи під сумнів вплив і культурного коду,і національної ідентичності. 

Робота Дани спершу була показана для  мешканцям Підзамча, а згодом – у Центрі сучасного мистецтва в Одесі разом з іншими роботами учасників  програми резиденцій та обміну SWAP.

Учасники та партнери

Схожі проєкти

UP