Переробка банерів у крафтові матеріали

Постери з резиденції Magic Carpets отримали нове життя у формі крафтових виробів: сумок, чохлів, косметичок

1 жовтня - 1 листопада, 2020

Перевтілення, які практикували учасники та учасниці проєкту “Я там, де мені добре”, тривають. Пригадуєте яскраві постери, що прикрашали Фабрику Повидла влітку? Вони отримали нове життя у формі оригінальних крафтових виробів: сумок, чохлів, косметичок.

Усе почалось з воркшопу Якопо та Гуанделіни,коли вони разом з підлітками “перевтілилися” у нові створіння, використовуючи  мистецькі практики: створення костюмів, масок, житла для цих істот, виступ на сцені, прогулянка містом у небуденних образах.

Фото цього процесу переросли у 4 масштабні банери, які втілювали ідеї проєкту: дослідження свого району, інтервенції в громадський простір, свободу самовираження. Така акція має назву “субвертайзинг” (від англ. subvert та advertising) антиоголошення для висловлювань, які не мають можливості потрапити у публічний простір.

У своїх проєктах та практиках ми завжди враховуємо екологічність та можливість повторного використання матеріалів. Ці предмети демонструють, що підхід свідомого споживання  може стати основою для самостійної мистецької роботи. Адже речі на фото будуть представлені на виставці Каунаського бієнале у Литві наступного року.

Проєкт реалізовується в межах міжнародної платформи MagiC Carpets зі співфінансуванням програми Європейського Союзу Creative Europe. Більше про проєкт шукайте тут.

Галерея

UP