Відкриття Jam Factory Art Center

Оголошуємо велике відкриття Jam Factory Art Center 18 листопада 2023 року!

18 листопада 2023
Jam Factory Art Center

ВІДКРИТТЯ

Після довгих восьми років ревіталізації давньої “Фабрики повидла”, великих очікувань та сподівань, цінного досвіду реалізації мистецьких подій і програм ми готові запросити вас на відкриття центру сучасного мистецтва Jam Factory Art Center!

Вас чекатиме насичена мистецька програма та можливість відвідати нові простори 18 листопада 2023 року за адресою вул. Б. Хмельницького 124!

Відкриття артцентру супроводжуватиме масштабна виставка більше сотні робіт українських митців та мисткинь “Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми”, над якою протягом року працювала кураторська група у складі Наталії Маценко, Бориса Філоненка, Катерини Яковленко та команда інституції. 

У давній вежі відкриється історична виставка, яка стане постійною експозицією про історію будівлі “Фабрики повидла” та району Підзамче. Водночас стануть доступними громадські простори, а також Jam Cafe та Jam Bar, які відкриваємо у партнерстві з мережею ресторанів 23.ресторани.

Натхненно готуємося до зустрічі з вами і незабаром публікуватимемо усі деталі – stay tuned.

ДІЯЛЬНІСТЬ ДО ВІДКРИТТЯ

Відтоді як у 2015 році меценат, культурний підприємець та доктор історії Гаральд Біндер купив будівлю “Фабрики повидла” для створення сучасного артцентру, сотні людей разом із нами чекали моменту, коли Jam Factory Art Center відчинить свої головні ворота.

Протягом цих восьми років паралельно до ревіталізаційних процесів ми формувалися як інституція, розробляли стратегію, налагоджували локальні та міжнародні партнерства, збільшували команду та невпинно здобували досвід, організовуючи мистецькі програми та події у просторах, які вдалося відкрити раніше.

За цей час встигли впровадити десятки міжнародних мистецьких проєктів різних напрямків і тривалості: від кількох днів до років. У просторах Infopoint, AIR Space та Novo 1 відбулися шість виставок і зародилися чотири театральні постановки, а також тут вдалося реалізувати більше ста подій: від перформансів до лекцій, дискусій, воркшопів, кінопоказів, презентацій, екскурсій. 

Цей досвід допоміг викристалізувати програму артцентру, яка формується з кількох напрямків: перформативного, музичного, візуального мистецтва та спільното орієнтованих проєктів. Зараз ми готові масштабувати діяльність та вийти на новий етап в історії інституції, нарешті оголисивши відкриття Jam Factory Art Center.

ПОДЯКА

Ця подія можлива завдяки команді, яка є рушійною силою інституції: Гаральд Біндер, Божена Пеленська, Тетяна Федорук, Герберт Пастерк, Левко Піджарий, Римма Гладка, Анна Гайдай, Олена Касперович, Юлія Сапіга, Люба Ільницька, Марія Косійчук, Владислав Білоненко, Кристина Червінська, Анастасія Молоко, Марія Швець, Юліана Чорна.

Дякуємо нашим будівельним та архітектурним партнерам Atelier Stephan Rindler, Delta Ukraine, AVR development, 7CI Group, Balbek Bureau та усім підрядникам за якісну та віддану роботу над просторами артцентру.

Ми вдячні усім колегам, партнерам, які були частиною наших проєктів і програм, ініціювали та втілювали важливі ідеї. А також усім відвідувачам і відвідувачкам, які долучаються до нашої роботи. 

Окрему подяку ми присвячуємо людям, без відваги яких відкриття артцентру було б неможливим – нашим військовослужбовцям та військовослужбовицям. Дякуємо вам.

UP