Кураторська екскурсія Бориса Філоненка

Скористайтеся нагодою дізнатися більше про концепцію виставки, представлені роботи та задати усі питання, щоб пізнати експозицію глибше.

18 січня | 18:00
вул. Б. Хмельницького, 124 Придбати квиток

Борис Філоненко, співкуратор виставки «Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми», проведе екскурсію у четвер, 18 січня. Скористайтеся нагодою дізнатися більше про концепцію виставки, представлені роботи та задати усі питання, щоб пізнати експозицію глибше.

Виставка «Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми» побудована на зв’язках між двома напрямками поглядів: один з них веде назад, до творів мистецтва, що були створені до вторгнення 2022 року, тоді як другий — зустрічається з іншими поглядами сьогоднішнього дня.

Більше про концепцію виставки.

Про куратора

Борис Філоненко — незалежний куратор, арткритик, викладач, головний редактор видавництва ist publishing.

У 2015-2018 роках — куратор харківської галереї Come in. До 2021 року був тьютором і куратором гуманітарного блоку в Харківській школі архітектури, де зараз викладає курс про сучасне мистецтво й архітектуру. Пише про сучасне мистецтво й комікси в Україні. Борис працює з темами: сучасне мистецтво в Україні від 1991 року, критика після постмодерну, екологія без природи, тимчасові спільноти, горизонтальні інституції.

UP