Let’s talk about modernity | 24H extended

Міжнародна виставка сучасного мистецтва “Let’s Talk About Modernity” (“Поговорімо про модерність”) за участі митців та мисткинь зі Львова, Варшави, Вроцлава та Берліна.

30 жовтня – 10 листопада 2019

Запрошені художники та художниці – учасники виставки – досліджують у своїй творчості різні аспекти модерністської спадщини. Роботи представляють маршрути різними аспектами мистецтва модерну — це тематика, мова, спосіб втілення. Для переважної більшості учасників це нагода вперше показати свої роботи в Україні.

Відкриття виставки відбулось 30 жовтня 2019 року  в приміщенні Jam Factory Infopoint – офісі команди та місці проведення подій Jam Factory Art Center, що знаходився поруч самої будівлі Фабрики Повидла. Це була одна з останніх публічних подій у цьому просторі перед тим, як будівлю було знесено. У день відкриття були присутні митці та мисткині, куратори та кураторки, зокрема Антоні Бужинський (Варшава), Пауліна Ольшевська (Берлін) та куратори Krupa Gallery (Вроцлав). Після представлення основної експозиції, що складалась з артоб’єктів, кінетичних інсталяцій, графічних та фоторобіт,  кількох відео робіт та проєкцій, було проведено перфоманс від американсько-німецького перфомера Джоса МакКейна в одному із складських приміщень на території Фабрики. Кураторську екскурсію виставкою проводила Пауліна Ольшевська.

Проєкт належить до серії “24 H”, що виникла у 2017 році і презентувалася у різних містах, серед яких Варшава, Вроцлав, Гданськ, Нюрнберг, Люблін та Познань. Основна ідея серії реалізовується у короткому мистецькому акті, що відбувається упродовж 24-х годин в місцях, не обов’язково призначених для мистецтва. Виставка у Львові стала останньою з цього циклу та мала подовжений час експонування – 10 днів.

Важливим аспектом усіх подій серії “24 H” є зв’язок двох міст: тим, у якому була організована виставка, та іншим, іноземним. Містом-партнером для Львова був обраний Берлін через свою через свою багатонаціональну та яскраву художню сцену.

Учасники та учасниці проєкту

Дженні Брокман
Дженні Брокман Німеччина
Анна Баумґарт
Анна Баумґарт Польща
Луке Ящ
Луке Ящ Польща
Каріна Марусіньска
Каріна Марусіньска Польща
Джос МакКейн
Джос МакКейн США-Німеччина
Кароль Коморовскі
Кароль Коморовскі Польща
Юрій Білей
Юрій Білей Україна-Польща
Олег Перковський
Олег Перковський Україна
Юрій Савтер
Юрій Савтер Україна
Мая Швайзер та Клеменс фон Ведемеєр
Мая Швайзер та Клеменс фон Ведемеєр Франція-Німеччина
Кама Соколінська
Кама Соколінська Польща
Олена Субач та В’ячеслав Поляков
Олена Субач та В’ячеслав Поляков Україна
Відкрита група
Відкрита група Україна

Куратори та кураторки виставки

Пауліна Ольшевська
Пауліна Ольшевська Україна-Польща
Антоні Бужинські
Антоні Бужинські Польща
UP