Вистава «Демо. Вправи для початківців»

Jam Factory Art Center презентує свою першу виставу, у фокусі якої є демократична система.

30 липня, 1 серпня, 2 серпня. 19:00

Команда осіб з різних міст і професій, з різним бекграундом і поглядами на суспільні процеси перевіряє демократичну систему у процесі створення вистави. Застосовуючи персональні досвіди та різноманіття позицій і поглядів ми тестуємо як працює спроба створити демократичний процес у такій невеликій але різноманітній спільноті.

ВИСТАВА

У просторі театру, що передбачає відкрите співіснування особистостей, постає питання, чи справді за цим процесом стоїть потреба створити спільноту, а чи, може, арену, на якій кожен і кожна виборює власне право на голос.

Ми маємо певне уявлення про те, що таке демократія, але вона ніколи не задовольняє нас повністю. Кожна ситуація конфліту стає викликом, перешкодою на шляху до консенсусу, до омріяної утопії, того впорядкованого саду, в якому наперед визначено місця для рослин потрібних і передбачено запобіжні заходи проти непроханих. А що як увійти в конфлікт як процес, що має потенціал зміни, формує радше локальні природні зв’язки та неуніверсальні розв’язання? Можливо тоді, озвучивши свої потреби і візії, вказавши на слабкі місця актуального порядку, нам вдасться переглянути світ, що виснажує, вичерпує і невпинно полює за новими утопіями на Землі та за її межами.

Виставу створюють: режисерка Роза Саркісян, драматургині Йоанна Віхоська і Люба Ільницька, архітекторка Неля Мороз та перформери і перформерки Ніна Степанько, Аня На, Роман Кривдик, Влад Важеєвський, Антон Романов.
Керівник проєкту – Богдан Грицюк.

Вистава відбувається у просторі AIR Space, де команда впродовж місяця співіснувала і вчилася симпоетики. Тепер ми готові запросити сюди Вас.

Ціна квитка 100 грн. Квитки придбати можна тут.

Проєкт реалізовують Jam Factory Art Center у партнерстві з Освітнім центром з прав людини у Львові за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Harald Binder Cultural Enterprises.

Команда проєкту

Роза Саркісян
Роза Саркісян Режисерка перформансу
Йоанна Віховська
Йоанна Віховська Драматургиня
Люба Ільницька
Люба Ільницька Драматургиня
Богдан Грицюк
Богдан Грицюк Керівник проєкту

Проєкт реалізовують

UP