Запрошені художники та художниці – учасники виставки – досліджують у своїй творчості різні аспекти модерністської спадщини. Роботи представляють маршрути різними аспектами мистецтва модерну — це тематика, мова, спосіб втілення. Для переважної більшості учасників це нагода вперше показати свої роботи в Україні.
Відкриття виставки відбулось 30 жовтня 2019 року в приміщенні Jam Factory Infopoint – офісі команди та місці проведення подій Jam Factory Art Center, що знаходився поруч самої будівлі Фабрики Повидла. Це була одна з останніх публічних подій у цьому просторі перед тим, як будівлю було знесено. У день відкриття були присутні митці та мисткині, куратори та кураторки, зокрема Антоні Бужинський (Варшава), Пауліна Ольшевська (Берлін) та куратори Krupa Gallery (Вроцлав). Після представлення основної експозиції, що складалась з артоб’єктів, кінетичних інсталяцій, графічних та фоторобіт, кількох відео робіт та проєкцій, було проведено перфоманс від американсько-німецького перфомера Джоса МакКейна в одному із складських приміщень на території Фабрики. Кураторську екскурсію виставкою проводила Пауліна Ольшевська.
Проєкт належить до серії “24 H”, що виникла у 2017 році і презентувалася у різних містах, серед яких Варшава, Вроцлав, Гданськ, Нюрнберг, Люблін та Познань. Основна ідея серії реалізовується у короткому мистецькому акті, що відбувається упродовж 24-х годин в місцях, не обов’язково призначених для мистецтва. Виставка у Львові стала останньою з цього циклу та мала подовжений час експонування – 10 днів.
Важливим аспектом усіх подій серії “24 H” є зв’язок двох міст: тим, у якому була організована виставка, та іншим, іноземним. Містом-партнером для Львова був обраний Берлін через свою через свою багатонаціональну та яскраву художню сцену.