Про нас

Візія

Команда Jam Factory Art Center іде до реалізації візії — відкриття міждисциплінарного центру сучасного мистецтва у ревіталізованому просторі будівель Фабрики Повидла, який через свою виставкову, освітню і дослідницьку діяльність відображатиме актуальні процеси в українському та міжнародному мистецтві і культурі, а також відкриватиме можливості для публічного діалогу.

ЦІННОСТІ

Jam Factory Art Center є інституцією сучасного мистецтва. В нашому розумінні це значить бути активними в певному просторі і часі, займати критичну позицію щодо суспільних глобальних та локальних процесів, а також представляти і підтримувати митців і арт-професіоналів, які виявляють активний соціальний і політичний інтерес у своїх конкретних обставинах.

Show More Show Less

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Jam Factory Art Center — це простір для презентації нових тенденцій у мистецтві та відкриття нових імен, місце для реалізації власних і партнерських культурно-мистецьких проектів, показу привізних виставок, арт-фестивалів та вистав, платформа для міжнародної культурної і художньої колаборації.

Show More Show Less

ОСВІТА

Розвиток професійної і непрофесійної освіти в галузі мистецтва та культури — це найпріоритетніший напрямок діяльності Jam Factory Art Center. Всі наші проекти супроводжуються низкою освітніх заходів. Ми прагнемо бути простором, у якому постійно відбувається обговорення найактуальніших художніх і філософських ідей та явищ, піднімаються важливі для суспільства питання та ініціюється взаємодія й обмін між митцями, працівниками культури та різного кшталту відвідувачами — дорослими, молоддю та дітьми.

Show More Show Less

ФОКУС

Jam Factory Art Center є частиною міжнародної культурної сцени завдяки розвиненій мережі своїх партнерських зв’язків, але в першу чергу наша команда сфокусована на презентації, розвитку та вивченні українського та східно-європейського мистецтва.

Show More Show Less

ДОСЛІДЖЕННЯ

Разом із тим ми плануємо поступово нарощувати свій дослідницький потенціал, формуючи через освітні програми коло кураторів і теоретиків, аби згодом мати можливість робити власні науково-дослідні проекти, продукувати знання та брати участь у написанні сучасної історії мистецтва.

Show More Show Less

Команда

Jam Factory Art Center був заснований істориком та підприємцем культурної сфери Гаральдом Біндером. Зараз невелика команда займається проєктом ревіталізації індустріального приміщення на вул. Б. Хмельницького, 124 та розробляє програму діяльності центру, реалізує власні проєкти.

Божена Пеленська

Програмно-виконавча директорка

Тетяна Федорук

Фінансово-виконавча директорка

Люба Ільницька

Кураторка театральних проєктів

Лілія Бей

Головна бухгалтерка

Анна Гайдай

Менеджерка проєктів візуального мистецтва

Олена Касперович

Менеджерка проєктів із візуального мистецтва

Іван Костик

Технічна підтримка

Марія Швець

Старша менеджерка з комунікацій

Левко Піджарий

Фахівець з адміністративно-господарських питань

Герберт Пастерк

Керівник з Будівництва та Планування

Марія Косійчук

Менеджерка проєктів театрального сектору

Юліана Чорна

Молодша комунікаційна менеджерка

UP