Jam Factory в Часі Війни

Через жахливе повномасштабне вторгнення Росії в Україну план відкриття арт центру в серпні зірвався. Але наше прагнення досягти своєї мети є і залишиться.

Зараз ми працюємо в надзвичайному режимі для потреб країни. Наші зали та підвали стали розподільними центрами гуманітарної допомоги та притулком для біженців і жителів околиць. Члени нашої команди займаються волонтерством та безпекою для наших сімей та друзів.

Основною діяльністю Jam Factory Art Center, як мистецької інституції, залишається розвиток культурного сектору, який ми вважаємо основною м’якою силою нашої країни. У відповідь на початок повномасштабної війни проти України ми запустили Програму підтримки незалежної мистецької та культурної спільноти України “Митці у Війні”.

Більше

Популярне

Митці у Війні

У відповідь на початок повномасштабної війни проти України ми ініціюємо Програму підтримки незалежної мистецької та культурної спільноти України.

Гортайте вниз

JAM FACTORY
art center

Візія

Команда Jam Factory Art Center іде до реалізації візії — відкриття міждисциплінарного центру сучасного мистецтва у ревіталізованому просторі будівель Фабрики Повидла, який через свою виставкову, освітню і дослідницьку діяльність відображатиме актуальні процеси в українському та міжнародному мистецтві і культурі, а також відкриватиме можливості для публічного діалогу.

ЦІННОСТІ

Jam Factory Art Center є інституцією сучасного мистецтва. В нашому розумінні це значить бути активними в певному просторі і часі, займати критичну позицію щодо суспільних глобальних та локальних процесів, а також представляти і підтримувати митців і арт-професіоналів, які виявляють активний соціальний і політичний інтерес у своїх конкретних обставинах.

Show More Show Less

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Jam Factory Art Center — це простір для презентації нових тенденцій у мистецтві та відкриття нових імен, місце для реалізації власних і партнерських культурно-мистецьких проектів, показу привізних виставок, арт-фестивалів та вистав, платформа для міжнародної культурної і художньої колаборації.

Show More Show Less
Більше про Jam Factory
UP