ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Jam Factory Art Center зараз активно працює над двома напрямками: завершенням ревіталізації простору “Фабрики повидла” та реалізацією мистецьких проєктів у напрямах театру, візуального мистецтва і музики. 

Наш основний простір зачинений для відвідувачів, а усі публічні події ми реалізовуємо в суміжних: AIR Space та Novo1 за адресою вул. Механічна 5 та Новознесенська 1. Ці простори є частиною великого комплексу Jam Factory Art Center.

Щоб не пропустити наші події і анонси, слідкуйте за новинами в соцмережах та підписуйтеся на розсилку за формою нижче.

JAM FACTORY
art center

Візія

Команда Jam Factory Art Center іде до реалізації візії — відкриття міждисциплінарного центру сучасного мистецтва у ревіталізованому просторі будівель Фабрики Повидла, який через свою виставкову, освітню і дослідницьку діяльність відображатиме актуальні процеси в українському та міжнародному мистецтві і культурі, а також відкриватиме можливості для публічного діалогу.

ЦІННОСТІ

Jam Factory Art Center є інституцією сучасного мистецтва. В нашому розумінні це значить бути активними в певному просторі і часі, займати критичну позицію щодо суспільних глобальних та локальних процесів, а також представляти і підтримувати митців і арт-професіоналів, які виявляють активний соціальний і політичний інтерес у своїх конкретних обставинах.

Show More Show Less

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Jam Factory Art Center — це простір для презентації нових тенденцій у мистецтві та відкриття нових імен, місце для реалізації власних і партнерських культурно-мистецьких проектів, показу привізних виставок, арт-фестивалів та вистав, платформа для міжнародної культурної і художньої колаборації.

Show More Show Less
Більше про Jam Factory
UP