Популярне

Гортайте вниз

JAM FACTORY
art center

Візія

Команда Jam Factory Art Center іде до реалізації візії — відкриття міждисциплінарного центру сучасного мистецтва у ревіталізованому просторі будівель Фабрики Повидла, який через свою виставкову, освітню і дослідницьку діяльність відображатиме актуальні процеси в українському та міжнародному мистецтві і культурі, а також відкриватиме можливості для публічного діалогу.

ЦІННОСТІ

Jam Factory Art Center є інституцією сучасного мистецтва. В нашому розумінні це значить бути активними в певному просторі і часі, займати критичну позицію щодо суспільних глобальних та локальних процесів, а також представляти і підтримувати митців і арт-професіоналів, які виявляють активний соціальний і політичний інтерес у своїх конкретних обставинах.

Show More Show Less

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Jam Factory Art Center — це простір для презентації нових тенденцій у мистецтві та відкриття нових імен, місце для реалізації власних і партнерських культурно-мистецьких проектів, показу привізних виставок, арт-фестивалів та вистав, платформа для міжнародної культурної і художньої колаборації.

Show More Show Less
Більше про Jam Factory

Реновація

Комплекс будівель Фабрики Повидла трансформувався з кожним історичним періодом. Проєкт ревіталізації передбачає максимальну консервацію та перевикористання всіх конструкцій і матеріалів, що є на Фабриці. Нашою метою є збереження пам’ятки архітектури, що перебувала в аварійному стані та була на межі руйнації. Ми підходимо до проєкту з глибоким вивченням історико-культурних, будівельних та технічних аспектів.

UP