14 вересня у Jam Factory Art Center — вечір, присвячений модульному синтезу. Вас чекає лекція-дискусія, яка допоможе зрозуміти, що таке модульний синтез, яка плавно перейде в глибокий live performance Ігоря Ялівця, композитор і саунд-артист із Дніпра, який вже понад 20 років працює з модульними синтезаторами та генеративною музикою на межі мрійливого ембієнту й мінімалізму.
Програма вечора:
14 вересня, 18:30 — лекція-дискусія «Модульні світи: історія і український контекст»
Ігор Ялівець та Михайло Балог говоритимуть про витоки та розвиток модульного синтезу у світі й в Україні.
14 вересня,19:00 — modular live performance Ігоря Ялівця
Це багатошаровий звук, що сприяє зануренню, розслабленню та внутрішнім подорожам.
Про учасників:
Ігор Ялівець — композитор і саунд-артист із Дніпра, який вже понад 20 років працює з модульними синтезаторами та генеративною музикою на межі мрійливого ембієнту й мінімалізму. Винахідник музичних інструментів, синт-гік, засновник культового drum’n’bass-гурту Submatukana та ембієнт-джаз дуету Gamardah Fungus.
З кінця 2010-х Ігор активно використовує і пропагує модульні синтезатори, їздить з лекціями і дискусіями про них, а також з сольними концертами, в основі яких лежить музика, створена на модулярах. Зараз він закінчує роботу над новим сольним альбомом з модулярною музикою, матеріали з якого вперше були презентовані на цьогорічному фестивалі Стрічка в Києві, а тепер прозвучать на концерті у Львові.
Михайло Балог aka MANU — український музикант, саксофоніст, засновник Vedel School. Відомий своїми експериментальними проєктами, що виходять за межі жанрів і форматів.
Деталі події:
Локація: Jam Factory Art Center, вул. Б. Хмельницького, 124 (зал «Авдиторія»)
Квитки: 450 грн — передпродаж
500 грн — у день події
Квитки вже у продажі.
Під час концертів у Jam Factory Art Center діють правила безпеки та взаємоповаги:
jamfactory.ua/projects/music-program-2025/#/about
Детальніше про інші події артцентру:
jamfactory.ua