Концерт-бесіда “Як ми дійшли до академізму” з Мартою Кузій

Чому музика українських класичних композиторів складна, і який дух часу вона відображає? Про це поговоримо з піаністкою Мартою Кузій, а також послухаємо фортепіанні твори в її виконанні.

30 червня | 19:00
Авдиторія Jam Factory Art Center Квитки

Композитори творять музику відображаючи дух часу і увиразнюючи свій внутрішній світ крізь призму впорядкованих нот. Із певністю жоден з них не бажає бути нудним, нецікавим чи ретроградним, проте саме такого забарвлення набуло означення “академічна музика”.

В який момент щось пішло не так? Чому музика українських класичних композиторів складна, і який дух часу вона відображає?

Про це поговоримо з піаністкою Мартою Кузій, а також послухаємо фортепіанні твори в її виконанні. Ми пройдемо шлях від класиків, романтичних композиторів, через Київське міжвоєння та Галицький п’ємонт, аж до кінця ХХ століття і по сьогоднішні дні: Микола Лисенко, Левко Ревуцький, Віктор Косенко, Нестор Нижанківський, Станіслав Людкевич, Євген Петров.

Марта Кузій – піаністка, публіцистка, культурна та громадська діячка, доцент кафедри культурології УКУ, популяризаторка класичної музичної культури на українських та європейських майданчиках.

Квитки

30 червня о 19:00 (оpen door 18:20)
вул. Б. Хмельницького, 124
Зал Авдиторія
Тривалість 1г.20хв.
Для ранніх пташок вартість квитків – 350 грн, у день події – 400 грн

У випадку повітряної тривоги концерт буде призупинено. Якщо вона триватиме менш ніж 1 годину, концерт буде продовжено. Якщо ж тривога триватиме більше години, на жаль, ми будемо змушені завершити концерт без повернення коштів за квитки.

UP