OLEH PASHKOVSKYI & MICHAEL BALOG. Акустично-електронний концерт

Запрошуємо на акустично-електронний концерт!

7 липня | 19:00
Авдиторія Jam Factory Art Center Квитки

Вас чекає не просто акустично-електронна музика, а імпровізація від музикантів Олега Пашковського та Михайла Балога. Квитки на 7 липня вже у продажу, а поки розповідаємо про наших музикантів.

Загалом їх поєднує насичений досвід гри разом на фестивалях та численних джем-сейшнах, де вони розробили та розвинули концепцію спонтанної імпровізації, з використанням незвичних виразних засобів та строкатого інструментарію. Схожу концепцію Олег Пашковський та Михайло Балог застосують на концерті у Jam Factory Art Center, де підготовлені фрагменти будуть міксуватися з імпровізаціями.

Олег Пашковський — київський піаніст-клавішник та композитор. Різносторонній музикант, який багато експериментує та виступає переважно з авторськими проєктами. Його гра межує з джазом та електронною музикою з використанням елементів класичної та рок-музики.

Михайло Балог – мультиінструменталіст, композитор і засновник музичної школи Vedel School у Львові. Він відомий не лише як успішний джазовий саксофоніст: ембіентна музика його електронного проєкту MANU звучала в багатьох сакральних місцях – соборах, лофтових локаціях і храмах різноманітних конфесій. Як сольний виконавець Балог брав участь в фестивалях JazzBez, Leopolis Jazz Fest та інших.

7 липня о 19:00 (open door з 18:20)
Львів, вул. Б. Хмельницького, 124
Зал Авдиторія
Для ранніх пташок вартість – 350 грн, у день події – 400 грн

Додаткова інформація:

Для тих, хто зберіг квиток на концерт, який мав відбутися 26 травня: зверніться на пошту [email protected], щоб безкоштовно оновити квиток.

У випадку повітряної тривоги концерт буде призупинено. Якщо вона триватиме менш ніж 1 годину, концерт буде продовжено. Якщо ж тривога триватиме більше години, на жаль, ми будемо змушені завершити концерт без повернення коштів за квитки.

Квитки
UP