Презентація Secondary Archive: розмова про способи (само)опису практик українських художниць

Secondary Archive – дослідницька платформа й онлайн-архів, що фіксує голоси та профілі жінок-художниць з країн Центрально-Східної Європи, зокрема й України, народжених після 1945 року.

14 червня | 18:00
Авдиторія Jam Factory Art Center

На зустрічі 14 червня відбудеться презентація архіву та обговорення зі співкураторкою українського розділу Secondary Аrchive Катериною Яковленко та мисткинею Ольгою Марусин, співрозмовницею яких буде Лізавета Герман, кураторка виставки “Пам’яті тої, що пам’ятає”.

Поговоримо про кураторські та дослідницькі підходи у Secondary Аrchive, а також спільні методології й імена цього проєкту і виставки “Пам’яті тої, що пам’ятає”.

Серед запропонованих питань: як працювати з оприявненням знання про жінок-художниць, які ще донедавна були сліпою плямою в історії українського мистецтва? Яке значення має створення архівів, зберігання чи систематизація такого знання сьогодні? Наскільки актуальним є сьогодні акцент на практики саме для жінок-художниць? Що таке панівний наратив та вторинний наратив, до якого апелює назва проєкту?

Проєкт Secondary Archive ініційований Фондом Катажини Козири, партнером в Україні є галерея Артсвіт.

Чекаємо вас на події 14 червня о 18:00-19:30 у залі Авдиторія

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 124
Вхід вільний

UP