Відкриття виставки “Пам’яті тої, що пам’ятає”

Відкриття виставки “Пам’яті тої, що пам’ятає”

Jam Factory Art Center спільно з кураторками Лізаветою Герман та Марією Ланько анонсують нову виставку «Пам’яті тої, що пам’ятає». Вона триватиме з 11 травня до 8 вересня та обʼєднає роботи художниць та художників з України, країн Східної Європи та Центральної…

Read more >

Конференція “Порожні місця, пусті стіни, чорні плями, обвуглені лиця”

Запрошуємо реєструватися на останню публічну розмову в межах фінісажу виставки “Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми”

Read more >

Фінісаж виставки

Запрошуємо реєструватися на події до закриття виставки “Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми": фінальні кураторські екскурсії, обговорення та конференцію

Read more >

Дискусія “Втрачене і набуте: трансформація звʼязків у спільнотах 24.02.22-24.02.24”

24 лютого 2024 року говорили про те, як розпадаються і перезбираються спільноти, як зв'язки втрачаються і вибудовуються наново, як художнє перетікає в нехудожнє і навпаки, як поєднуються мистецькі практики з активізмом та волонтерством.

Read more >

Кураторська екскурсія Наталії Маценко

Скористайтеся нагодою дізнатися більше про концепцію виставки, представлені роботи та задати усі питання, щоб пізнати експозицію глибше.

Read more >

Дискусія “Архівний імпульс, виставковий баланс”

Дискусія "Архівний імпульс, виставковий баланс" про взаємозв’язок архівування та курування виставок. Відбулася в рамках публічної програми виставки "Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми"

Read more >
UP