AIR Space

Air Space — це мультидисциплінарний простір, створений для комфортної взаємодії і співтворення.

Простір AIR — це те повітря, яке необхідне, аби «витвори ставали витворами мистецтва», — як влучно окреслив німецький куратор Йоханнес Кладдерс.

Air Space — це комфортна платформа як для діяльності професійного мистецького середовища, так і для взаємодії і співтворення з локальними мешканцями району.

Мультидисциплінарний простір AIR об’єднує все: мистецьку майстерню для резиденцій, галерею для виставок, простір для репетицій, воркшопів, лекцій, дискусій, кінопоказів тощо, а також це затишне подвір’я для зустрічей та спілкування.

Діяльність простору розпочалась мистецькою резиденцією MagiC Carpets «Я там, де мені добре». Резиденція об’єднувала серію воркшопів від українських та італійських митців і мисткинь для підлітків Підзамча. Перевтілення та художні експерименти підлітків відбувались у стінах AIR Space та на вуличках Підзамча, а їхньою метою було дослідження можливостей району, власне висловлення через мистецькі практики.

Відкриття AIR Space відбулося 17-го вересня 2020 року в межах підсумкової виставки резиденції «Я там, де мені добре». Свіже повітря наповнило мультидисциплінарний простір AIR для того, аби заохочувати міжнародну та локальну співпрацю, творити та досліджувати разом.

Адреса: Львів, вул. Механічна, 5.

Jam Factory AIR Space

UP