Що таке завтра? | перформативно-тілесний воркшоп

Під час майстер-класу з тілесно-перформативних практик разом з Ігарем Мельником учасники створять своєрідну машину часу, яка допоможе дослідити своє тіло, психіку та різні види пам’яті.

30 вересня | 12:00-16:00

Чекаємо вас, якщо вам 13-17 років і цікаво взяти участь у воркшопі, де відбувається дослідження свого тіла через рухові практики, перформативні вправи та роботу по вивільненню голосу.

Попередній досвід не обов’язковий, а участь безкоштовна за умови заповнення заявки та проходження відбору. Дедлайн подачі – 24 вересня, 23:59; результати очікуйте на пошті 27 вересня.

 

Подати заявку

 

Що таке перформативно-тілесний воркшоп?

Під час майстер-класу з тілесно-перформативних практик разом з Ігарем Мельником учасники створять своєрідну машину часу, яка допоможе дослідити своє тіло, психіку та різні види пам’яті. Одна з важливих цілей – створити простір, в якому кожен та кожна може проявити себе у спосіб, на який у повсякденному житті не вистачає часу, уваги та людей, які зможуть прийняти нас такими, якими нам хочеться бути.

Що очікувати?

На учасників\ць чекають різні рухові практики та вправи, робота по вивільненню голосу, тілесна взаємодія з іншими учасниками, перформативні інсайти та безпечний простір, у якому можна побути трішки іншими. Робота під час воркшопу підсумується спільним перформансом.

Чому тема воркшопу “Що таке завтра?”

Майбутнє завжди викликає цікавість та питання. Що чекає нас завтра? Якими ми станемо через роки? Для чого думати про майбутнє, коли життя розгортається прямо перед нами? Однак ці питання мають важливий сенс, і вони можуть надихнути нас на саморефлексію та відкриття важливих знань про самих себе.

Ведучий: Ігар Мельник – київський митець, артист, акціоніст. З 2016 року активно займається перформансом, фізичним театром та різними тілесними практиками.

Якщо є питання – сміливо пишіть нам у соцмережах!

UP