Кураторська екскурсія Наталії Маценко

Скористайтеся нагодою дізнатися більше про концепцію виставки, представлені роботи та задати усі питання, щоб пізнати експозицію глибше.

22 лютого | 18:00

Встигніть відвідати останні кураторські екскурсії, бо до завершення виставки “Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми” залишилося менше місяця.

22 лютого про виставку розповідатиме співкураторка Наталія Маценко – мистецтвознавиця, незалежна кураторка, арткритикиня, лекторка, запрошена кураторка Kunstmuseum Bochum.

Скористайтеся нагодою дізнатися більше про концепцію виставки, представлені роботи та задати усі питання, щоб пізнати експозицію глибше.

Виставка “Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми” представляє роботи українських митців і мисткинь про довгу хронологію сучасної війни. Побудована на зв’язках між двома напрямками поглядів: один з них веде назад, до творів мистецтва, що були створені до вторгнення 2022 року, тоді як другий — зустрічається з іншими поглядами сьогоднішнього дня. Експозиція триває до 10 березня.

Більше про концепцію виставки.

Про кураторку

Наталія Маценко — мистецтвознавиця, незалежна кураторка, арткритикиня, лекторка. Запрошена кураторка Kunstmuseum Bochum (Німеччина). З 2013 р. у якості запрошеної кураторки співпрацює з міжнародною резиденцією BIRUCHIY Contemporary Art Project. З 2018 — з лендарт-симпозіумом «Могриця. Простір покордоння». У своїй роботі Наталія цікавиться темами: генеза мистецтва України останніх трьох десятиліть, ландшафти і середовища існування, людські та нелюдські спільноти, нові медіа.

Серед кураторських проєктів:

  • «Records of Resistance» 2023 / Німеччина (співкураторка)
  • «Let’s Talk About Something Else» 2022 / Німеччина
  • «UNFOLDING LANDSCAPES: Landscape and Poetics in Ukrainian Art» 2022 / Данія; Королівський музей мистецтва та історії, Брюссель; Швейцарія (співкураторка)
  • «ТО ЩО ТАМ ІЗ МАМОНТОМ?» 2021 / The Naked Room, Київ
  • «Більший простір» 2019 / ЄрміловЦентр, Харків (співкураторка)
UP