Презентація музичного кіноперформансу “Гра в хованки з паном Лятошинським”

Презентація кіноперформансу “Гра в хованки з паном Лятошинським” – це вечір, який поєднає показ фільму та музичний концерт у Jam Factory Art Center.

11 липня | 19:00
Авдиторія Jam Factory Art Center Квитки

Презентація кіноперформансу “Гра в хованки з паном Лятошинським” – це вечір, який поєднає показ фільму та музичний концерт у Jam Factory Art Center. Запрошуємо сповна дослідити музичний світ та історію українського композитора Бориса Лятошинського.

Квитки

“Гра в хованки з паном Лятошинським” – короткометражний фільм, створений на основі перформансу, який відбувся у київській квартирі Бориса Лятошинського наприкінці 2023 року. Перформанс поєднує в собі музику композитора із практиками сучасного перформативного мистецтва, електронною музикою та сучасним танцем.

Після перегляду фільму ми послухаємо твори Бориса Лятошинського. Для нас зіграють сонату для скрипки з фортепіано і цикл “Відображення” Єва Куліковська (фортепіано) і Борис Коблик (скрипка) – творчі аспіранти Львівської національної музичної академії, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів, популяризатори української музики ХХ-ХХІ ст.

Борис Лятошинський – український композитор, неперевершений симфоніст, основоположник модернізму в українській музиці, вчитель нової генерації українських композиторів, які привнесли в українське мистецтво явище авангарду 60-х років.

11 липня о 19:00

Львів, вул. Б. Хмельницького, 124

Зал Авдиторія

. . .

Під час події буде можливість поспілкуватися із автором і режисером перформансу Богданом Поліщуком та головою ГО Liatoshynsky Foundation Тетяною Гомон.

Команда перформансу «Гра в хованки з паном Лятошинським»: режисер, автор проєкту: Богдан Поліщук; відеограф: Дмитро Захаров; музичне рішення: Яна Шлябанська; хореографка: Марія Шурхал; сценографка: Олена Поліщук; художниця по світлу: Світлана Змєєва; продюсер проекту: Руслан Кірш; PR: Юрій Гулевич.

Перформери: Варвара Турта, Анна Кірш, Руслан Кірш, Олександра Магера, Марія Потапенко, Акім Зварич, Яна Шлябанська.

Проєкт сворювався в партнерській співпраці та за підтримки організацій ГО Liatoshynsky Foundation, ГО Ігнеа Корда, ГО Студіа Фугу, ГО «Фундація Лятошинського».

Фінансування було здійснено зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut Ukraine. За підтримки Австрійського бюро кооперації у Львові та ГО Галерея Сценографії.

Jam Factory Art Center – найбільший центр сучасного мистецтва у Львові, який організовує виставки, вистави, освітні, музичні та спільното орієнтовані події з 2017 року.

 

UP