Джазовий концерт Laura Marti & Nataliya Lebedeva Trio

Під час презентації альбому «WAVES» 19 липня ми почуємо уĸраїнсьĸу прогресивну сучасну джазову музиĸу від Laura Marti, Nataliya Lebedeva, Yuriy Natsvlishvili, Dima Lytvynenko!

19 липня | 19:00
Авдиторія Jam Factory Art Center Квитки

Концерт на підтримку альбому «WAVES» LAURA MARTI & NATALIYA LEBEDEVA TRIO

Лаура Марті – вокал, вірші
Наталія Лебедєва – клавішні, рояль, композиції
Єгор Абрамов – контрабас
Єгор Балабан – барабани

Альбом “WAVES” – це музика відомої композиторки, аранжувальниці та джазової піаністки Наталії Лебедєвої. Солістка проєкту та авторка англомовних віршів – відома мультижанрова виконавиця, співачка та композиторка Laura Marti,  добре знана своєю щирістю в музиці. Музика “WAVES” – це інтригуючі драматургічні контрасти, технічно гострі епізоди та колоритні мелодії, які створюють особливу атмосферу цікавої подорожі для слухачів.

У вересні 2022 року, під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну, проєкт “WAVES” був записаний як символ того, що війна не може вбити мистецтво. Одні з найкращих українських джазових музикантів – Laura Marti, Nataliya Lebedeva, Yuriy Natsvlishvili, Dima Lytvynenko, приїхали до Німеччини, щоб створити цей альбом. Запис здійснено на легендарній Bauer Studios за підтримки німецького культурного фонду. До запису заголовної композиції долучились видатний шведський барабанщик Magnus Öström, учасник всесвітньо відомого E.S.T., а також витончений український музикант – трубач Yakiv Tsvietinskyi. Альбом вийшов на німецькому лейблі Neuklang 24 листопада 2023 року.

У липні 2024 роĸу програма «WAVES» вирушить у перший тур від дня виходу альбому і лунатиме містами Уĸраїни і Польщі. В Українському турі до складу ритм-секції доєднаються молоді талановиті музиканти: Єгор Абрамов і Єгор Балабан.

Не втрачайте нагоди насолодитися чарівною музиĸою і майстерністю музиĸантів!

19 липня (пт) о 19:00 (open door з 18:20)

Львів, вул. Б. Хмельницького, 124

Зал Авдиторія (вхід у зал праворуч з головного входу)

Квитки: 400 грн та 450 грн у день події

Квитки

 

 

UP