Програма до закриття виставки “Пам’яті тої, що пам’ятає”

В останні дні роботи виставки підготували для вас програму активностей: обговорення творчості АРВМ, показ документальної стрічки та останню кураторську екскурсію

6 вересня

Розмова “Сучасна візія антиколоніальної спрямованості творчості АРВМ”. Олександр Галинський і Алевтина Кахідзе.

Час: 18:30 (тривалість: до 1.5 год)

Локація: зал Авдиторія

Вхід: за реєстрацією

Алевтина Кахідзе розпитає Олександра Галинського, друга та архіватора Ади Рибачук і Володимира Мельніченка, про поїздки АРВМ на північ (на острів Колгуєв) у п’ятдесятих-шістдесятих роках минулого століття. Поговоримо про те, як молоді художники з Києва стали свідками колоніальної політики Радянського Союзу щодо так званих малих народів ненців і як ці знання та досвід вплинули на подальшу творчість митців.

 

7 вересня

Перегляд документального фільму «Шелест кроків» та дискусія

Час: 18:30 (тривалість: до 2 год)

Локація: зал Авдиторія

Оригінальна мова фільму: російська з українськими субтитрами.

Вхід: за реєстрацією

«Шелест кроків» — стрічка про сьогодення і спогади, про смерть і життя, про розпач і щастя. Про Парк пам’яті на Байковому цвинтарі та про мозаїчний басейн «Зорі та сузір’я» перед палацом піонерів. Про дивовижне життя художника Володимира Мельніченка і про його нескінченну love story із Адою Рибачук. Про їхню спільну працю довжиною у життя. Про те що любов — це не дивитися очі в очі. Любов — це дивитися в один бік.

 

8 вересня

Кураторська екскурсія з Лізаветою Герман

Час: 14:00 (тривалість: 1,5-2 години)

Локація: збір групи біля рецепції артцентру

Вхід: за квитком 250 грн

Запрошуємо на останню кураторську екскурсію виставкою “Пам’яті тої, що пам’ятає”. Скористайтеся шансом дізнатися  про створення експозиції та ключові ідеї від співкураторки Лізавети Герман. Пройдемося усіма залами, обговоримо представлені твори та важливі контексти.

UP