Кураторська екскурсія Катерини Яковленко

Скористайтеся нагодою дізнатися більше про концепцію виставки, представлені роботи та задати усі питання, щоб пізнати експозицію глибше.

17 грудня | 18:00

Катерина Яковленко, співкураторка виставки «Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми», проведе екскурсію у неділю, 17 грудня. Скористайтеся нагодою дізнатися більше про концепцію виставки, представлені роботи та задати усі питання, щоб пізнати експозицію глибше.

Виставка «Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми» побудована на зв’язках між двома напрямками поглядів: один з них веде назад, до творів мистецтва, що були створені до вторгнення 2022 року, тоді як другий — зустрічається з іншими поглядами сьогоднішнього дня.

Більше про концепцію виставки.

Про кураторку

Катерина Яковленко – дослідниця сучасного українського мистецтва, кураторка та авторка текстів; є головною редакторкою сайту Суспільне Культура, а також запрошеною дослідницею у Школі славістики та східноєвропейських студій Лондонського університетського коледжу. Працювала програмною менеджеркою та кураторкою проєкту «Донбаські студії» Фонду Ізоляція, дослідницею та кураторкою публічних програм у PinchukArtCentre.

Катерина є упорядницею книги «Чому в українському мистецтві є великі художниці», співредакторкою спеціального випуску «Euphoria and Fatigue: Ukrainian Art and Society after 2014» журналу Obieg, а також співредакторкою книжки «Кураторський посібник».

UP