Концерт електронної музики NFNR – перенесено

Важливо: у зв’язку з масованим нічним обстрілом 29 грудня концерт переноситься. Усі деталі та нову дату незабаром повідомимо. Бережіть себе!

29 грудня | 20:00 (перенесено)
Авдиторія артцентру; вул. Б. Хмельницького, 124 Квитки

Напередодні Нового року запрошуємо на концерт електронної музики NFNR (live)

Туга за світлом, пошук рятівних соломинок ніжності та краси у жорсткій реальності, крихкість та незламність – це те, про що розповідають її синтезатори сьогодні. Налаштуйтесь на багатошарові звукові текстури, вибагливі форми, безкомпромісний ритм та відчуття звуку у просторі. Суміш різних стилей електронної музики, відсутність рамок – це принципи творчості NFNR.

NFNR – сценічне ім’я української музикантки електронної музики, театральної та кінокомпозиторки Олесі Оникієнко, яка заразом є композиторкою нашої вистави “Уроки музики”

Вона є артисткою Shape Platform , учасницею музичних фестивалей UpToDate (Польща), A Love Supreme (Каталонія), Skaņu Mežs (Рига), TKESHII (Тбілісі), Ars Electronica (Лінц) та інших міжнародних фестивалей та резиденцій. Видавалась на українських лейблах Mystictrax, Corridor Audio, СИСТЕМА, на берлінському лейблі Cashmere Radio.

Закінчивши Львівське музичне училище ім. Людкевича, як хоровий диригент, Олеся трансформує досвід хорової музики у електронну композицію в різних жанрах.

“На одній зі сторінок NFNR можна знайти техно з елементами індастріалу. Усе це звучить різкувато, сміливо та новаторськи для української сцени. На другій – дрон і ембієнт, які переносять вас ще далі в експериментальні звукові пейзажі”, – JagerVibes UA.

Тривалість концерту: 1 год

Послухати музику NFNR

 

UP