У Jam Factory Art Center триває виставка Дарії Кузьмич «Око на коліні». Це виставка про пам’ять тіла, досвід болю та способи говорити про травму через мистецтво. Про те, як особистий досвід може стати точкою наближення до досвіду інших.
Друга публічна подія “Одноразового колективу 1/2026”. Це відкрита майстерня, де митці і мисткині діляться власними досвідами і напрацюваннями. Учасни_ці колективу представлять програму соло перформансів, в яких вони шукають відповіді на запитання: “для чого ми це робимо?”.
"Стежки через двір" - це спільнотно-мистецький проєкт про те, як ми почуваємося в різних просторах, безпечних і тривожних, знайомих і нових, як нам добре з собою і з іншими.