Відкриття виставки «Структури взаємности»

19 жовтня | 17:00
вул. Б. Хмельницького, 124

Програма відкриття виставки «Структури взаємности» 19 та 20 жовтня

19 жовтня відкриваємо наступну виставку Jam Factory Art Center, присвячену взаємодії всередині різних суспільств у часи великих травм і потрясінь.

Виставка «Структури взаємности» ґрунтується на ідеї архітектурних конструкцій, де основні елементи підтримують один одного без будь-яких додаткових опор. Така модель стала для нас метафорою суспільної структури взаємности, яку особливо болісно й інтуїтивно перевідкрило українське суспільство у 2014 та 2022 роках.

У межах відкриття закликаємо долучитися до збору, який ми відкрили, щоб підсилити постійний збір мисткині, режисерки Олени Апчел на такмед. Цьогоріч Олена долучилася до Сил оборони та служить на Лиманському напрямку у 4-тій бригаді оперативного призначення “Рубіж”.

Donate

19 жовтня

Вхід на виставку у день відкриття вільний

17:00 – відкриття виставки

Вступне слово від Гаральда Біндера, Божени Пеленської, Тетяни Федорук та кураторок Катерини Ботанової, Ілони Демченко, Ксенії Малих у центральному залі виставки.

Графік роботи виставки 19 жовтня: 17:00-21:00

20 жовтня

13:30 – кураторська екскурсія (квиток онлайн або на рецепції: 250 грн)

14:30 – кураторська екскурсія (квиток онлайн або на рецепції: 250 грн)

16:00 – розмова: «Структура без стін: навіщо художникам храми?». Модератор: Богдан Шумилович. Учасники та учасниці: Дана Кавеліна, Саша Довжик, Богдан Бунчак, Андрій Усач
Локація: зал Авдиторія
Вхід вільний, без попередньої реєстрації

Графік роботи виставки 20 жовтня: 11:00-20:00
Ціна: квиток вартістю 200 грн можна придбати на рецепції (із пільговими категоріями можна ознайомитися на цій сторінці)

Чекаємо вас!

.

Представлені на цій виставці твори відображають досвід, ідеї та думки митців, мисткинь і різних спільнот, аби репрезентувати різноманітність поглядів і дотримуватися принципів демократичного суспільства. Мистецькі роботи не мають на меті образити чиїсь почуття та можуть не завжди відповідати поглядам чи переконанням, які підтримує інституція.

Зауважте, що деякі твори звучать мовою оригіналу, зокрема англійською, арабською, ідиш, іспанською, німецькою, польською, російською.

UP