OLEH PASHKOVSKYI & MICHAEL BALOG. ДЖАЗОВИЙ КОНЦЕРТ

Сучасний джаз в артцентрі!

перенесено на 7 липня
Авдиторія Jam Factory Art Center Квитки

UPD: концерт перенесено на 7 липня. Ви можете зберегти квиток і відвідати цей концерт 7 липня або обміняти з рівноцінною вартістю на будь-який інший наш концерт, звернувшись на пошту [email protected]

Вас чекає не просто джазова музика, а імпровізація від музикантів Олега Пашковського та Михайла Балога. Квитки на 26 травня вже у продажу, а поки розповідаємо про наших музикантів.

Загалом їх поєднує насичений досвід гри разом на фестивалях та численних джем-сейшнах, де вони розробили та розвинули концепцію спонтанної імпровізації, з використанням незвичних виразних засобів та строкатого інструментарію. Схожу концепцію Олег Пашковський та Михайло Балог застосують на концерті у Jam Factory Art Center, де підготовлені фрагменти будуть міксуватися з імпровізаціями.

Олег Пашковський — київський піаніст-клавішник та композитор. Різносторонній музикант, який багато експериментує та виступає переважно з авторськими проєктами. Його гра межує з джазом та електронною музикою з використанням елементів класичної та рок-музики.

Михайло Балог – мультиінструменталіст, композитор і засновник музичної школи Vedel School у Львові. Він відомий не лише як успішний джазовий саксофоніст: ембіентна музика його електронного проєкту MANU звучала в багатьох сакральних місцях – соборах, лофтових локаціях і храмах різноманітних конфесій. Як сольний виконавець Балог брав участь в фестивалях JazzBez, Leopolis Jazz Fest та інших.

26 травня о 18:00 (open door з 17:20)
Львів, вул. Б. Хмельницького, 124
Зал Авдиторія
Для ранніх пташок вартість – 350 грн, у день події – 400 грн

Квитки
UP