Джазовий концерт Квартету Петра Балога

На джазовому концерті в Jam Factory Art Center почуємо аранжування традиційного джазу й авторські твори Квартету Петра Балога

31 березня | 18:30-19:50
Авдиторія Jam Factory Art Center Квитки

На концерті джазової музики почуємо аранжування традиційного джазу й авторські твори Квартету Петра Балога. 

Петро Балог – український музикант, саксофоніст. Музичний гуманіст, що проповідує та несе цю позицію через свою творчість. Як каже сам Петро, його сильна та водночас слабка сторона у творчості – люди, з якими він грає, адже уся глибина та мелодійність звучання, що притаманна музиканту народжується завдяки творчому звʼязку та комунікації всередині колективу.

Саме тому Квартет Петра Балога, Leonid Petkun Jazz Group, Groove Syndicate, гурт Паліндром – творчі обʼєднання, у яких ви можете побачити та почути Петра не просто так. Це творча синергія, в якій взаємодія елементів суттєво переважає ефект кожного окремого компонента.

Спеціяльно для відвідувачів артцентру квартет виконає низку авторських композицій, що були написані ще до повномасштабного вторгнення. Композиції Петра Балога, Леоніда Петкуна та Юрія Присяжного вразять своєю оригінальністю та емоційною глибиною, створюючи неповторний музичний світ для слухачів.

Квитки
UP