Джазовий концерт Тамари Лукашевої “Вдома”

Запрошуємо на джазовий концерт Тамари Лукашевої “Вдома” у Jam Factory Art Center!

23 грудня | 19:00
Авдиторія Jam Factory Art Center Квитки

Запрошуємо послухати українську сучасну поезію в джазовому баченні та народні щедрівки в авторській обробці. Ідея концерту — це діялог з самими собою за допомогою музики. Поглинання у казкові світи, де час і простір не мають значення, бо з нами спілкуються Стус, Плужник та інші автори й авторки. Усе переплітається зі звуком, немає нічого зайвого, лише необхідне, і цього достатньо.

«Лукашева звільняє почуття від наперед визначеного мислення та надихає на дослідження принципово інших форм звуку та музики» — Хорст Петер Колль, KSTA

«Хоча її діапазон у три октави та вміле варіювання скатів приголомшливі, як завжди, до цього часу додається гідна тиша» — Jazz Tokio

«Дійсно вражаюче, чисто і виразно» — Джанго Бейтс

***

Тамара Лукашева — співачка, композиторка та аранжувальниця родом з Одеси.

Серед відзнак Тамари: премія Срібний камертон від міста Кельн за особливі заслуги в мистецтві та видатну громадську діяльність у 2023 році, Джазова премія в категорії композиція (WDR Jazz Preis 2021).

Записала шість платівок авторської музики, вініл, записи в проєктах музичних колег та численні виступи по всьому світу (США, Німеччина, Італія, Бельгія, Нідерланди, Китай, Індія, Мексика, Ель Сальвадор, Нікараґуа, Єгипет та інші.)

З 2019 року викладає в музичній консерваторії міста Оснабрюк, періодично дає майстер класи з джазової та вільної імпровізації.

UP