Дискусія “Архівний імпульс, виставковий баланс”

Дискусія “Архівний імпульс, виставковий баланс” про взаємозв’язок архівування та курування виставок. Відбулася в рамках публічної програми виставки “Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми”

10 лютого | 13:00-18:30
Jam Factory Art Center, Авдиторія

У межах публічної програми виставки “Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми” відбудеться друга дискусія, цього разу — про виставки і архіви.

Від початку повномасштабного вторгнення робота з архівами, збереження та опис мистецьких практик стали нагальними і самоочевидними. Разом з тим, виставка як медіум мистецьких та кураторських практик одразу опинилася в зоні сумніву, під множинними питаннями про доцільність, методи й наміри того чи іншого виставкового висловлювання. Траєкторія, яка б могла зображати історію виставок в Україні після лютого 2022 року, була би доволі ламаною й фіксувала періоди закриття артцентрів і галерей, інтенсивні періоди відкриттів та перезапуски програм, по сьогоднішній момент коливання між умовною нормалізацією ритмів та перманентно-надзвичайними станами.

Про взаємозв’язок архівування та курування виставок, про нові якості та виклики цих практик, поговорять агентки та агенти мистецького поля, які працюють з архівами і виставками зараз.

Спікер(к)и: Наталя Чичасова, Віталій Матухно, Оля Гончар.
Модератор: Борис Філоненко.

UP