Підтримати

Jam Factory Art Center збирає 1 000 000 грн для забезпечення однієї із 146 інженерно-саперних груп в рамках відкриття. У співпраці з фондом «Повернись живим» та Київстар ми долучаємося до збору проєкту з розмінування території «Нам тут жити».

«НАМ ТУТ ЖИТИ»

Спільна ініціатива Київстар та Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим». Ціль проєкту зібрати 175 млн грн на забезпечення 146 мобільних груп розмінування у Збройних силах України. Наші сапери прокладають шлях війську крізь щільні ворожі мінні поля для звільнення українських земель. І вони ж серед перших потрапляють до деокупованих населених пунктів, розміновують електромережі і школи, будинки й котельні, поля і дороги.

Donate

ЗА СТАТИСТИКОЮ УКРАЇНА Є НАЙБІЛЬШ ЗАМІНОВАНОЮ КРАЇНОЮ СВІТУ

  • 30 % території заміновано;
  • 100 % прибережних вод заміновано;
  • більше 10 млн українців перебувають у небезпеці;
  • більше 400 000 га сільськогосподарських земель потребують розмінування;

Сапери прокладають шлях війську скрізь щільні ворожі мінні поля для звільнення наших земель. І вони ж серед перших потрапляють до деокупованих населених пунктів, розміновують електромережі і школи, будинки й котельні, поля і дороги.

«Повернись живим» — найбільша в Україні організація допомоги війську, що працює з 2014 року й акумулювала для війська понад 9 мільярдів гривень і продовжує компетентно впливати на хід війни. Фонд реалізовує проєкти, які рятують життя наших захисників і допомагають їм звільняти від загарбників українську землю.

Наш збір допоможе забезпечити одну саперну групу новим пікапом.

Долучімося до збору разом!

РЕКВІЗИТИ

Отримувач: Громадська організація «Арт центр Фабрика повидла»;
ЄДПРОУ: 41706902
р/р UA 80 325365 0000000260020015834 в
АТ «КРЕДОБАНК»;
МФО: 325365
Призначення платежу: надання безповоротної фінансової допомоги в рамках збору
«Повернись живим».

 

UP